حوزه ریاست
۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/02/25 تعداد بازدید: 3
برگزاری مسابقات فوتسال پزشکان و اعضا هیات علمي دانشگاه
سومین دوره مسابقات فوتسال پزشکان و اعضا هیات علمي دانشگاه علوم پزشکی مازندران با معرفي تيمهاي برتر به کار خود پايان داد.

سومین دوره مسابقات فوتسال پزشکان و اعضا هیات علمي دانشگاه علوم پزشکی مازندران با معرفي تيمهاي برتر به کار خود پايان داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اين رقابتها که به مناسبت گرامیداشت شهادت استاد مطهری و روز استاد و و یاد و خاطره مرحوم دکتر هادیان در سالن شهید باهنر مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد 65 ورزشکار در قالب 6 تيم از دانشکده های دانشگاه بصورت دوره ای طي پنج روز با هم به رقابت پرداختندکه در پایان تيمهاي دانشکده پزشکی ، ستاد مرکزی دانشگاه و دانشکده بهداشت توانستند مقام های اول تا سوم را کسب نمایند . همچنين آقاي دکتر محمد مهدی ناصحی به عنوان بهترين بازيکن این دوره از مسابقات شناخته شد .

گفتنی است تیمی منتخب ازبازیکنان برتر این دوره از مسابقات ، در مسابقات قهرمانی اعضای هیات علمی دانشگاه های شمال کشور که با حضور تیمهایی از دانشگاههای علوم پزشکی سمنان ، گیلان ، گلستان ، بابل و مازندران در خرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار خو اهد شد شرکت می نماید .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal