حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/10/07 تعداد بازدید : 285
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز بهداشتي درماني شرق مازندران
در ادامه بازديهاي مستمر و هفتگي از مراكز بهداشتي درماني سطح استان، رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پنجشنبه هفته گذشته از مراكز بهداشتي درماني بهشهر و گلوگاه بازديد كرد.
در ادامه بازديهاي مستمر و هفتگي از مراكز بهداشتي درماني سطح استان، رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران  در پنجشنبه هفته گذشته از مراكز بهداشتي درماني بهشهر و گلوگاه بازديد كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، در اين دور از بازديدهاي سرزده، دكتر قاسم جان بابايي از مركز بهداشتي درماني رستم كلاي بهشر بازديد و در نشستي با اعضاي شوراي اسلامي اين شهر در خصوص ارتقا اين مركز به تبادل نظر پرداختند.
همچنين بازديد از مركز بهداشتي درماني شبانه روزي خليل شهر بهشهر، بيمارستان ثامن الائمه گلوگاه، شبكه بهداشت و درمان گلوگاه از ديگر برنامه بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز شرق استان بوده است.
در ادامه اين بازديدها، دكتر جان بابابي با حضور در بيمارستان امام خميني(ره) بهشهر ضمن بازديد از بخشهاي اين مركز بر تسريع در روند ساخت بخش اورژانس جديد و لزوم افزايش كيفيت مركز تاكيد كرد.
گفتني است در اين بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران طي گفتگو با  پرستاران و كاركنان بيمارستان امام (ره) بهشهر ضمن اشاره به مشكلات پرستاران و سختي كار آنان، اين افراد را به نوعي خيرين سلامت ناميد.
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز بهداشتي درماني شرق مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal