حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/10/25 تعداد بازدید : 265
نشست مشترك اولياء دانشجويان با مسئولان دانشگاه برگزار شد
به همت معاونت دانشجويي و امور فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، نشست مشترك اولياء دانشجويان با مسئولان و معاونان اين دانشگاه در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم(ص) ساري برگزار شد.
به همت معاونت دانشجويي و امور فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،  نشست مشترك اولياء دانشجويان با مسئولان و معاونان اين دانشگاه در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم(ص) ساري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رئيس دانشگاه هدف از برگزاري اين نشست را آشنايي والدين با فضاي آموزشي و ارتباط بيشتر آنان با دانشگاه و دانشجويان دانست و گفت: دانشجويان سرمايه هاي مملكت محسوب مي شوند.
دكتر قاسم جان بابايي، با بيان اينكه دانشجويان در سنين آسيب پذيري قرار دارند، افزود: خانواده ها در كنار مسئولان مي توانند شرايط برون رفت از موقعيتهاي آسيب پذير را براي دانشجويان تسهيل نمايند.
وي، علوم پزشكي را در بين ساير گروه ها و رشته هاي آموزشي، گروهي ويژه دانست و اظهار داشت: از آنجايي كه اين علم با بيمار و مسائل درماني مرتبط است ، مردم اعتماد ويژه اي به اين افراد دارند لذا بايد به دانشجويان غير از مباحث آموزشي، در خصوص مسائل فرهنگي نيز تعليم داد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با تاكيد بر اينكه فرزندان بايد مطابق با فرهنگ ديني و اسلامي تربيت شوند، تصريح كرد: عدم انطباق فرزندان با فرهنگ جامعه باعث آسيب پذيري افراد مي شود.
دكتر جان بابايي، در بخش ديگري از سخنانش، با بيان اينكه امنيت دانشجويان در خوابگاه ها بيشتر حفظ مي شود، افزود: در خوابگاه ها برنامه هاي متعدد فرهنگي ديني براي دانشجويان پيش بيني شده است.
وي، ادامه داد: از خانواده ها مي خواهم ارتباط آموزشي و فرهنگي خود را با دانشگاه حفظ نمايند تا دانشجويان متناسب با فرهنگ و نياز جامعه رشد يابند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران،در خطاب به دانشجويان گفت: از اين افراد انتظار داريم با تحصيل در رشته هاي مورد نياز جامعه، موجبات توسعه و ترقي كشور را فراهم آوردند.
گفتني است دراين نشست كه روساي دانشكده ها نيز حضور داشتند،  والدين خواسته ها، دغدغه و مسايل مربوط به دانشجويان را مطرح كردند.
نشست مشترك اولياء دانشجويان با مسئولان دانشگاه برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal