حوزه ریاست
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن
br ENGLISH
تاریخ: 1392/11/03 تعداد بازدید : 238
فعاليت‌ خيران بايد سازمان يافته و بر اساس نياز انجام شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در جمع خيران سلامت و مجمع خيران قلب استان(محيا) در بيمارستان فاطمه‌الزهرا(س) ساري، گفت: فعاليت‌هاي خيران بايد سازمان يافته و بر اساس نياز انجام شود تا هزينه‌ها هرز نرود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در جمع خيران سلامت و مجمع خيران قلب استان(محيا) در بيمارستان فاطمه‌الزهرا(س) ساري، گفت: فعاليت‌هاي خيران بايد سازمان يافته و بر اساس نياز انجام شود  تا هزينه‌ها هرز نرود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر ايوب برزگرنژاد در سخناني همكاري سازمان‌هاي مردم نهاد را در اجرايي شدن پروژه‌هاي درماني موثر دانست و افزود: لازم است مشاركت‌هاي مردمي بر اساس نياز انجام شود.
 وي، اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان بايد به سمت سياست‌هاي سازماني گام برداريم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران، بر لزوم ساماندهي هزينه هاي درمان در بخش بهداشت و درمان تاكيد و تصريح كرد: با توجه به فشارهاي اقتصادي در سال‌هاي اخير پرسنل ما به همان اندازه كه تعرفه دولتي ابلاغ شد بسنده كرد و با اين اقدام پا روي وجدان كاري خود نگذاشتند.
رئيس هيئت مديره مجمع خيران قلب مازندران، داشتن قلب سالم را به عنوان يكي از مهم‌ترين اعضاي بدن انسان دانست و ادامه داد: به علت رعايت نكردن فاكتورهاي مختلف در مازندران بيماري قلبي و عروقي نخستين علت مرگ در اين استان شده است.
مجتبي كواكبيان، با بيان اينكه 45 درصد مرگ و مير در مازندران به خاطر بيماري‌هاي قلبي و عروقي است، افزود: روزانه 16 نفر به دليل بيماري قلبي و عروقي مي‌ميرند كه اغلب سرپرست خانوار هستند.
وي، به فعاليت مجمع خيران قلب مازندران (محيا) اشاره كرد و افزود: مجمع خيران قلب مازندران با همكاري دانشگاه علوم پزشكي در صدد اجراي ساخت و تكميل مركز درماني در چهار طبقه و هر كدام در مساحت 600 متر مربع است كه بخش نخست آن اورژانس است.
كواكبيان هزينه پيش بيني شده هر فاز از اين مركز درماني را يك ميليارد تومان عنوان كرد و ادامه داد: مقرر شد در فاز نخست با همكاري مادي و معنوي خيران و متوليان امر تا پايان خرداد ماه 93 بخش اورژانس اين مركز تخصصي قلب در مركز مازندران راه‌اندازي شود.
فعاليت‌ خيران بايد سازمان يافته و بر اساس نياز انجام شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal