حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/03/01 تعداد بازدید: 2
مراسم تجلیل از رابطین روابط عمومی واحد های تابعه دانشگاه برگزار شد
روابط عمومی مهندسی اجتماعی است . مراسم تجلیل از رابطین روابط عمومی واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد .

روابط عمومی مهندسی اجتماعی است . مراسم تجلیل از رابطین روابط عمومی واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد .

در این مراسم دکتر مرتضی آهنگران مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اهمیت روابط عمومی در سیستم بهداشت و درمان گفت : با هماهنگی و همکاری رابطین بهداشت و درمان می توان ارتباط دوسویه با مخاطبین برقرارو به موفقیت دست یافت.

امروز روابط عمومی نه به عنوان يك سامانه فرعی تشريفاتی و حتی اجرایی بلكه به عنوان يك سامانة مشورتی و مديريتی و به عنوان عنصر اصلی در سياستگذاری و هدايت سازمانها جايگاه ويژه‌ای دارد.

دکتر آهنگران با اشاره به کسب رتبه سوم در بین دانشگاه های کشور در هفته سلامت گفت : دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در هفته سلامت و طراحی پوستران مقام سوم را کسب کرد .

در ادامه مراسم دکتر جلالی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان نور گفت : روابط عمومی مدیریت استراتیژیک ارتباطات و زبان گویای سیستم بهداشت و درمان و مدیریت ارتباطات بین بخشی است .

دکتر جلالی با اشاره به اینکه روابط عمومی دور اندیش ترین و آینده نگر ترین مجموعه سازمان است افزود: انتظار میرود روابط عمومی چند گام از رسانه ها جلوتر حرکت کند و با برنامه ریزیه های مدون بر عموم مخاطبان اثرگذار باشد .

وی با اشاره به این مطلب که رسالت وزارت بهداشت تامین سلامت جامعه و پر مخاطب ترین سازمان است افزود : بهداشت و درمان مسئول مستقیم سلامت جامعه بوده و مخاطبین آن عامه مردم هستندکه 25 درصد از تامین سلامت مردم را بعهده دارد و 75 در صد دیگر با هماهنگی های بین بخشی میسر می باشد که روابط عمومی نقش مهمی در هماهنگی های بین بخشی دارد .

در پایان این مراسم از هشت نفر از کارکنان نمونه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران تجلیل و تقدیر شد .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal