حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/11/28 تعداد بازدید : 26
مركز بهداشتي درماني شهداي لفور افتتاح شد
مركز بهداشتي درماني شهداي لفور به مساحت 460متر مربع در دو طبقه با مشاركت خيران و دانشگاه علوم پزشكي مازندران در منطقه لفور سوادكوه افتتاح شد.
مركز بهداشتي درماني شهداي لفور به مساحت 460متر مربع در دو طبقه با مشاركت خيران و دانشگاه علوم پزشكي مازندران  در منطقه لفور سوادكوه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، معاون بهداشتي دانشگاه، در سخناني با اشاره به اينكه مركز بهداشتي درماني شهداي لفور با منظور ارايه خدمات بهداشتي درماني به مردم اين منطقه احداث شد، گفت: زمين اين مركز به مساحت يك هزار متر مربع از سوي شركت شركت خزر ريس به ارزش تقريبي يكصد ميليون تومان و هزينه ساخت بنا به ارزش300 ميليون تومان از سوي مرحوم محمد رضا سلامت(مالك شركت پويا چوب) اهدا شد.
دكتر محسن اعرابي، افزود: تكميل تجهيزات پزشكي به مبلغ 120 ميليون تومان ازسوي دانشگاه علوم پزشكي مازندران صورت گرفت.
وي، با بيان اينكه  اين مركز با مساحت 460 متر مربع در دو طبقه در منطقه لفور احداث شد و تمامي روستاها را تحت پوشش قرار مي دهد، اظهار داشت: ارائه خدمات بهينه بهداشتي و درماني به مردم استان به ويژه مردم مناطق محروم يكي از اهداف معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران است.
دكتر اعرابي خاطرنشان كرد:  طرح بيتوته مركز نيز در دستور كار معاونت بهداشتي استان قرار دارد.
دكتر قهاري معاونت بهداشتي شبكه بهداشت و درمان سوادكوه نيز ضمن قدرداني از حضور و مشاركت خيران در احداث مركز بهداشتي درماني شهداي لفور، اظهار داشت:  اميدواريم با بهره برداري از اين مركز شاهد افزايش رضايتمندي مردم باشيم و از اين پس مردم مي توانند بدون نگراني و دغدغه ،  از خدمات بهداشتي درماني اين مركز بهره مند شوند.
دكتر حسيني نماينده مردم شهرستانهاي قائمشهر- سوادكوه و جويبار و سيمرغ در مجلس شوراي اسلامي و منصوريان فرماندار شهرستان سوادكوه شمالي نيز در سخناني بر ارايه خدمات به مردم، حفظ و نگهداري از اماكن عمومي و بيت المال و نيز  تداوم اثرات خير خيران تاكيد كردند.

مركز بهداشتي درماني شهداي لفور افتتاح شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal