حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/01 تعداد بازدید : 68
مانور سلامت نوروزي در مركز استان مازندران اجرا شد
مانور سلامت نوروزي با حضور نمايندگان ادارات ذيربط و تعدادي ازكارشناسان بهداشت محيط مراكز بهداشت سطح استان درشهرستان ساري اجرا شد.
مانور سلامت نوروزي با حضور نمايندگان ادارات ذيربط و تعدادي ازكارشناسان بهداشت محيط مراكز بهداشت سطح استان درشهرستان ساري اجرا شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، معاون فني مركز بهداشت مازندران در حاشيه برگزاري مانور سلامت در مركز استان، گفت: با توجه به نزديكي فصل بهار و شروع ايام تعطيلات نوروزي و نيز به منظور كسب آمادگي براي استقبال از مسافرين نوروزي و ضرورت تشديد نظارتهاي بهداشتي هدفمند بر فعاليت مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماكن عمومي و تفريحي و توريستي و حفظ سلامت هم استاني ها و مسافرين اجراي اين مانور در دستور كار قرار گرفت.
دكتر نادر آهنگر، با بيان اينكه برنامه سلامت نورزوي از اول اسفند آغاز شده و تا 15 فروردين 93 ادامه دارد، افزود: به دليل موقعيت گردشگري و مسافرخيز بودن مازندران، اين استان سالانه پذيراي مسافران زيادي است كه اين امر توجه ويژه به بهداشت محيطي استان را ضروري مي سازد.
وي، با تاكيد بر بازرسي و نظارت بر مراكزتهيه و توزيع غذايي و اماكن عمومي تصريح كرد: اين امر به منظور حفظ سلامت جامعه صورت مي گيرد.
معاون فني مركز بهداشت مازندران ادامه داد: در راستاي طرح سلامت نوروزي مراكزي مانند قنادي ها، رستورانها، نانوايي ها، تفرجگاه ها و ... از نظر بهداشتي مورد ارزيابي و نظارت قرار مي گيرند.
دكتر آهنگر، با بيان اينكه روزانه پنج تيم استاني و 24 تيم شهرستاني و 58 كارشناس به بازرسي از واحدهاي مورد نظر مشغول هستند، افزود: سعي مي كنيم با رعايت نكات بهداشتي، سلامت را به مردم هديه كنيم.
وي خاطرنشان كرد: سامانه 01512299999 و 1490 آماده پاسخگويي به  مسائل حوزه سلامت و بهداشت در استان مازندران است.
گفتني است مانور سلامت نوروزي امروز صبح از محل مركز بهداشت شهرستان ساري به صورت نمادين در سطح شهر اجرا شد.

مانور سلامت نوروزي در مركز استان مازندران اجرا شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal