حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/08 تعداد بازدید : 77
راه اندازي اورژانس بيمارستان شهداي بهشهر با جديت دنبال مي شود
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نشستي با روسا و مديران حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر، گفت: راه اندازي و استاندارد سازي اورژانس بيمارستان شهداي بهشهر با جديت دنبال مي شود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نشستي با روسا و مديران حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر، گفت:  راه اندازي و استاندارد سازي اورژانس بيمارستان شهداي بهشهر با جديت دنبال مي شود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر  قاسم جان بابايي ضمن بيان مطلب بالا، افزود: با راه اندازي و تجهيز اورژانس بيمارستان شهداي بهشهر بسياري از مشكلات مردم در غرب بهشهر در شهر رستمكلا و روستاهاي گرجي محله و كوهستان و شهيد آباد رفع مي شود.
وي تصريح كرد: بيمارستان شهدا علاوه بر ارايه خدمات در بخش زنان، در بخش خدمات سرپايي 13 هزار و 700 مراجعه كننده و بيمارستان امام خميني (ره) بهشهر 14 هزار و 500 مراجعه كننده در سال جاري داشته است.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، با بيان اينكه در حوزه سلامت، بهداشت و درمان خدمات بسيار مناسبي در سطح خانه هاي بهداشت و درمانگاهها در سطح استان  ارايه مي شود، اظهار داشت: ارائه خدمات در درمانگاه رستمكلا نيز بايد به روز شود و 3 پزشك در اين مركز براي ارائه خدمات با برنامه ريزي مناسب مستقر شوند.
دكتر جان بابايي، از آمادگي دانشگاه براي فراهم سازي فضا، تجهيزات و امكانات مورد نياز در درمانگاه رستمكلا خبر داد وگفت: با تمام توان در تجهيز و استقرار پزشك  در اين درمانگاه اقدام مي كنيم و در رابطه با آزمايشگاه نيز هماهنگي با آزمايشگاه نجات بهشهر انجام مي شود تا نمونه برداري و جواب آزمايش در درمانگاه رستمكلا انجام شود.
وي با اشاره به وجود درمانگاههاي خصوصي در شهرستان بهشهر، افزود:  اين درمانگاه ها خدمات سرپايي خوبي را به بيماران و بهداشت و درمان ارائه مي دهند.

راه اندازي اورژانس بيمارستان شهداي بهشهر با جديت دنبال مي شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal