حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/14 تعداد بازدید : 29
رئيس پليس آگاهي مازندران تاكيد كرد:
رئيس پليس آگاهي مازندران، بر فراهم آوردن شرايط ايمن در محيطهاي كاري تاكيد و تصريح كرد: انتخاب و قرار گرفتن وسايل امنيتي و حفاظتي با نگاه كارشناسي صورت گيرد و ما نيز آمادگي داريم در اين زمينه به افراد مشاوره دهيم.


ضرورت فراهم آوردن شرايط ايمن در محيطهاي كاري

رئيس پليس آگاهي مازندران، بر فراهم آوردن شرايط ايمن در محيطهاي كاري تاكيد و تصريح كرد: انتخاب  و قرار گرفتن وسايل امنيتي و حفاظتي با نگاه كارشناسي صورت گيرد و ما نيز آمادگي داريم در اين زمينه به افراد مشاوره دهيم.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، سرهنگ محمد عظيمي، در همايش امنيت مراكز درمان سوء مصرف مواد، گفت: تمامي فعاليتهاي ناجا به منظور حفظ امنيت و آرامش مردم انجام مي شود لذا براي دستيابي به اين امر مشاركت تمامي اقشار مردم و اصناف موثر است.
وي، بر مشاركت مردم در امر امنيت تاكيد و تصريح كرد: مردم بايد در اين زمينه نقش خود را ايفا نمايند.
رئيس پليس آگاهي مازندران، با اشاره به اينكه در امر پيشگيري ضرورت دارد شرايط ايمن و حفاظتي مناسبي را فراهم آرويم، گفت: بسياري از جرايم به دليل اينكه ابزار و ادوات تحريك كننده در جلوي ديد قرار دارد، رخ مي دهد.
سرهنگ عظيمي، ادامه داد: بسياري از افراد به دليل آگاه نبودن به شرايط ايمني و نگاه خوشبينانه،  قبل از ديگران آسيب مي بينند.
وي، با بيان اينكه ضرورت دارد در محل و كيفيت نصب دوربينها  دقت بيشتري صورت گيرد، خاطرنشان كرد: هشدارهاي ايمني جدي گرفته شود.
رئيس پليس آگاهي مازندران، ضمن اشاره به اينكه موفقيت در يك سرقت انگيزه سرقت را براي سايرخلافكاران افزايش مي دهد، افزود: با رعايت اصل پيشگيري، عواقب بعدي آن كاهش مي يابد.
سرهنگ عظيمي،  با بيان اينكه افراد معتاد بالاترين سطح ارتكاب به جرم را دارا هستند، گفت: هر فرد معتاد به طور ميانگين  375 بزه و جرم در طول سال انجام مي دهد.
وي، ادامه داد: اين افراد براي رفع مشكلات جسماني  واعتياد خود به انواع جرم روي مي آورند.
رئيس پليس آگاهي مازندران، هزينه در امر حفاظت و ايمني را نوعي سرمايه گذاري دانست و تصريح كرد: اين سرمايه گذاري در مواقع بروز مشكل سلامت افراد را تضمين مي كند .
گفتني است همايش يك روزه  امنيت مراكز درمان سوء مصرف مواد استان با همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ستاد مركزي دانشگاه برگزار شد.

رئيس پليس آگاهي مازندران تاكيد كرد:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal