حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/14 تعداد بازدید : 23
با حضور حجت الاسلام سرلك برگزار شد:
نشست هم انديشي و دانش افزايي اساتيد و اعضاي هيئت عملي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با موضوع تربيت اسلامي با حضور حجت الاسلام علي سرلك استاد دانشگاه و حوزه، در ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.


نشست هم انديشي و دانش افزايي اساتيد و اعضاي هيئت عملي دانشگاه علوم پزشكي مازندران

نشست هم انديشي  و دانش افزايي اساتيد و اعضاي هيئت عملي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با موضوع تربيت اسلامي با حضور حجت الاسلام علي سرلك استاد دانشگاه و حوزه، در ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، حجت الاسلام سرلك  به وجود نور خداوند در نهاد انسانها اشاره كرد و گفت:  اين نور يكي از نشانه هاي آفرينش  است .
وي،  افزود: در پرتو مراقبتهاي ويژه انسان مي تواند به اين نور اللهي دست يابد.
اين استاد دانشگاه با بيان اينكه خداوند قلب را براي انعكاس اين نور در عالم قرار داده، گفت: ظلم و جهل و جهالت باعث كم شدن تابش اين نور الهي مي شود.
حجت الاسلام سرلك ، معناي زندگي را مهمتر از واژه آن دانست و اظهار داشت: دكتر، مهندس، تاجر و يا كارگر بودن مهم نيست مهم اين است معنايي را به آفرينش اضافه كنيم.
اين استاد دانشگاه، تقدير و تشكر  از خدا را باعث ايجاد ظرفيتهاي جديد در آدمي دانست و تصريح كرد:  با قدرداني از خداوند  آدمي در مواجه با محروميتها نيز شاد خواهد بود.

با حضور حجت الاسلام سرلك برگزار شد:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal