حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/16 تعداد بازدید : 67
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با اشاره به فعاليت كميته بهداشت و درمان در طرح ستاد تسهيلات سفر نوروزي استان، گفت: دارو و تجهيزات مورد نياز پزشكي در ايام نوروز به اندازه كافي در دسترس خواهد بود.


دارو و تجهيزات پزشكي در ايام نوروز در دسترس خواهد بود

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با اشاره به فعاليت كميته بهداشت و درمان در طرح ستاد تسهيلات سفر نوروزي استان، گفت: دارو و تجهيزات مورد نياز پزشكي در ايام نوروز به اندازه كافي در دسترس خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر قاسم جان بابايي، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور پزشكان در مراكز درماني طي ايام نوروز گفت: براي ارايه خدمات مناسب در 6 مركز بلوك درماني استان، پزشكان به ويژه پزشكان فوريتهاي پزشكي به صورت تمام وقت حضور خواهند داشت.
وي افزود: با توزيع بروشور بين مسافران اطلاعات كامل بهداشتي، درماني و دارويي ، مراكز درماني آماده به خدمتو مراكز شبانه روزي فعال در اختيار مسافران قرار مي گيرد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، اظهارداشت: به منظور حفظ بهداشت و سلامت مردم، بازرسي كامل از تمامي تهيه كنندگان و توزيع كنندگان مواد غذايي انجام مي شود.
دكتر جان بابايي، ادامه داد: امكانات بهداشتي در پاركها و تفرجگاه ها ضعيف است .
وي، فعاليت افرادي كه در ايام عيد اقدم به فروش برخي اقلام و مواد غذايي مي كنند كه مرتبط با حرفه آنها نيست را يكي از دغدغه هاي مسئولان حوزه سلامت دانست و افزود: اين افراد با عرضه محصولاتي از قبيل آجيل و شيريني در خيابانها علاوه بر به خطرانداختن سلامت مردم، چهره شهر را نيز ناخوشايند مي كنند.
دكتر جان بابايي، با بيان اينكه از نظر تعداد بازرسان كمبودي نداريم، گفت : مهم اجراي نظارت و بازرسي است.
وي، با بيان اينكه 30 هزار عرضه كننده مواد غذايي در استان وجود دارد، افزود: 96 كارشناس بهداشتي در استان از اين مكانها بازديد مي كنند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با تاكيد بر اينكه اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه نيز هر روز در ايام نوروز از مراكز دولتي، خصوصي و بهداشتي بازديد مي كنند، گفت: مردم نيز از مكانهايي كه  نكات بهداشتي در آن رعايت مي شود خريد نمايند.
دكترجان بابايي، ادامه داد: مركز اطلاعات دارويي  دانشگاه به شماره1490 در ايام نوروز با حضور كارشناسان و متخصصان داروسازي فعال و آماده راهنمايي و پاسخگويي به سوالات حوزه دارويي مردم هستند.
وي، از افتتاح اتاق عمل بيمارستان امام خميني نور خبر داد و گفت: به منظور ارايه خدمات مطلوب به مراجعه كنندگان در ايام نوروز،  اين اتاق عمل با شرايط كاملا استاندارد به بهره برداري مي رسد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal