حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/18 تعداد بازدید : 36
به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
دومين نشست اعضاي كميته بهداشت و درمان ستاد تسهيلات سفر نوروزي به رياست معاون توسعه مديريت ومنابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ساري برگزار شد.
دومين نشست اعضاي كميته بهداشت و درمان ستاد تسهيلات سفر برگزار شد
 
دومين نشست اعضاي كميته بهداشت و درمان ستاد تسهيلات سفر نوروزي به رياست معاون توسعه  مديريت ومنابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ساري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه گفت: كميته  بهداشت و درمان براي اجراي بهتر وظلايف خود نياز به هماهنگي با ساير دستگاه هاي اجرايي  استان دارد.
دكتر محمدپنبه چي، با بيان اينكه ارتباط با دستگاه هاي اجرايي از طريق نماينده آن سازمان مستقر در ستاد تسهيلات سفراستان ميسر است، افزود: از اين طريق مي توان در ايام نوروز مشكلات  احتمالي را به موقع شناسايي  و در رفع آن گام برداشت.
وي، بر تسريع پرونده هاي افراد متخلف در ايام نوروز تاكيد و تصريح كرد: تدابيرلازم براي خدمت رساني به بيماران خاص از جمله بيماران نيازمند به خون به ويژه بيماران تالاسمي بايد انديشيده شود.
معاون توسعه  مديريت ومنابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران ادامه داد: مسافراني كه وارد استان مازندران مي شوند، در صورت نياز به مراكز درماني در خارج از مسير برنامه پزشك خانواده درمان شده و تنها حق بيمه از آنها دريافت مي شود.
گفتني است در اين نشست كه نمايندگاني از ادارات مديريت بحران، جمعيت هلال احمر، آب و فاضلاب شهري و وروستايي، معاونت بهداشت دانشگاه، انتقال خون، حفاظت از محيط زيست، ميراث فرهنگي، دامپزشكي، اورژانس 115 استان مازندران و دانشگاه علوم پزشكي بابل حضور داشتند، چگونگي ارايه خدمات و برنامه هاي پييش بيني شده در ايام نوروز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal