حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/20 تعداد بازدید : 25
با حضور دانشگاهيان شمال كشور :
پنجمين همايش ساليانه دانشجويي- پژوهشي شبكه همكار شمال به همت معاونت تحقيقات و فناوري و كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مازندران از امروز در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم(ص) ساري آغاز به كار نمود.
 پنجمين همايش ساليانه دانشجويي- پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي مازندران
 
پنجمين همايش ساليانه دانشجويي- پژوهشي شبكه همكار شمال به همت معاونت تحقيقات و فناوري و كميته تحقيقات دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مازندران از امروز در مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم(ص) ساري آغاز به كار نمود.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دبير علمي اين همايش در سخناني گفت: اين كنگره در محورهاي علوم پايه و باليني پزشكي- دندانپزشكي- داروسازي- پيراپزشكي-پرستاري و مامايي- بهداشت و تغذيه- پژوهش در نظام سلامت- فيزيوتراپي و علوم توانبخشي- طب سنتي و مكمل- قرآن پژوهي در طب-تحقيقات نظام سلامت- فناوري هاي نوين- اخلاق در تحقيقات پزشكي- تحقيقات بين رشته اي و ابداعات و اختراعات در حال برگزاري است.
دكتر احسان احمد پور ادامه داد: محور ويژه اين دوره از همايش با توجه به شعار سازمان جهاني بهداشت در سال ۲۰۱۴ ، بيماري هاي منتقله از طريق ناقلين (Vector)، انتخاب شد.
وي، با بيان اينكه 540 مقاله از دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور به دبيرخانه اين همايش ارسال شد، اظهار داشت: از مجموع مقالات ارسال شده پس از 3 بار داوري در نهايت 380 مقاله به صورت پوستر و 26 مقاله به صورت سخنراني ارايه مي شود.
دبير علمي همايش، ادامه داد: 70 درصد از مقالات ارسال شده از دانشگاه علوم پزشكي مازندران و بقيه از ساير دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور بوده است.
احمدپور به برگزاري كارگاه هاي آموزشي در حين اين همايش اشاره و تصريح كرد: كارگاه هاي مقاله نويسي به زبان انگليسي، آشنايي با روش مولكولي PDR، رفرنس نويسي با نرم افزار End note و جستجو منابع الكترونيكي از جمله اين كارگاه هاي آموزشي محسوب مي شود.
وي، با بيان اينكه دانشگاه هاي همكار شمال عبارتند از دانشگاه هاي علوم پزشكي مازندران، بابل، اروميه، اردبيل، تبريز، گيلان، سمنان و گلستان، ادامه داد: پنجمين همايش ساليانه دانشجويي- پژوهشي شبكه همكار شمال از صبح امروز 20 اسفند آغاز به كار نمود و تا فردا 21 اسفند ادامه دارد.
گفتني است در اين مراسم، رئيس و معاونان دانشگاه علوم پزشكي مازندران، روسا و مديران دانشكده هاي دانشگاه و جمع كثيري از دانشجويان حضور داشتند.
 
 
با حضور دانشگاهيان شمال كشور :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal