حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/12/26 تعداد بازدید : 49
هشدار رئيس اورژانس 115 مازندران:
سرپرست مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي مازندران، گفت: افراد با هيجانات و شهادي هاي كاذب جشن چهارشنبه آخر سال را به غم تبديل نكنند.
سرپرست مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي مازندران، گفت: افراد با هيجانات و شهادي هاي كاذب جشن چهارشنبه آخر سال را به غم تبديل نكنند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر فرهاد مصدري، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور افراد فرصت طلب در جشنهاي پايان سال، افزود: اين افراد با استفاده از مواد محترقه و آتش زا شادي مردم را به وحشت و ناراحتي تبديل مي كنند.
وي ادامه داد: اين گونه افراد شادي خود را در آزار ديگران مي بينند و با ايجاد شادي كاذب به ديگران صدمه مي زنند.
سرپرست مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي مازندران، با بيان اينكه خانواده مازندراني داراي فرهنگ و ادب اصيل هستند، گفت: خانواده ها سعي كنند از حضور در جمعهايي كه باعث وحشت و صدمه ديگران مي شود پرهيز نمايند.
دكتر مصدري، به بيماران قلبي، مادران باردار و افرادي كه دچار استرس مي شوند توصيه كرد از حضور در مكانهاي پرسر و صدا و وحشت زا خودداري نمايند.
وي، ضمن تاكيد بر دوري از هرگونه هيجانات كاذب و استفاده از ابزار آتش زا ، گفت: افراد در صورت آسيب، فورا با  اورژانس 115 استان تماس بگيرند و تقاضاي كمك نمايند تا در سريع ترين زمان ممكن به  اورژانس منتقل شوند.
دكتر مصدري با بيان اينكه  افراد از پرتاب ترقه و مواد آتش زا از پنجره به خيابان خودداري كنند،  افزود: از نزديك شدن به كساني كه مسائل ايمني را رعايت نمي كنند پرهيز كنيد.
رئيس اورژانس 115 مازندران با اشاره به مصدوم شدن  24 نفر در چهارشنبه سوري سال  گذشته گفت: از اين تعداد 18 مرد و 6 نفر زن  بودند.
دكتر فرهاد مصدري، افزود: در جشن چهارشنبه سوري سال گذشته يك نفر نيز جان خود را از دست داد.
وي ادامه داد: سال 91 نسبت به سال 90، 50 درصد كاهش آسيب و صدمات  ناشي از چهارشنبه سوري داشتيم.
رئيس اورژانس 115 مازندران، بيشترين آسيب را مربوط به دست، صورت، خراشيدگي اندامهاي فوقاني بدن دانست و تصريح كرد: آسيبهايي مانند كوري و قطع انگشتان  دست نيز گزارش شد كه اين صدمات جبران ناپذير هستند.
هشدار رئيس اورژانس 115 مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal