حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/01/20 تعداد بازدید : 75
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، با بيان اينكه در ايام نوروز بيماران اورژانسي را در اولويت درمان قرار داديم، اظهارداشت: طي اين مدت درحوزه درمان روزهاي آرامي داشتيم.
در ايام نوروز، روزهاي آرامي در بخش درمان داشتيم/پذيرش 209 هزار بيمار در مراكز درماني

معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، با بيان اينكه در ايام نوروز بيماران اورژانسي را در اولويت درمان قرار داديم، اظهارداشت: طي اين مدت درحوزه درمان روزهاي آرامي داشتيم.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر ايوب برزگر نژاد، در جمع خبرنگاران، با بيان اينكه به منظور خدمات رساني مطلوب به بيماران، مراكز درماني استان به 5 بلوك تقسيم شد، گفت: در ايام نوروز مسئوليت بلوكهاي بهشهر، ساري و قايمشهر، آمل، چالوس و نوشهر ، تنكابن بر عهده رئيس شبكه بهداشت و درمان آن شهرستان بوده است.
وي، ادامه داد: در هر بلوك درماني رشته هاي پزشكي اصلي و مهم همچون جراحيهاي مغز  واعصاب، داخلي، زنان و عمومي  با حضور پزشكان متخصص پيش بيني شد تا بيماران دغدغه انتقال به مركز استان را نداشته باشند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران، ادامه داد: به تمامي مراكز درماني موجود در سطح استان اعلام كرديم در صورت نياز بخش خصوصي و نظام پزشكي هم در ارايه خدمات مسافران دخيل شوند.
دكتر برزگرنژاد، ، با اشاره به 25 پايش نظارتي  و 45 پايش نظارتي مديريتي از امكانات و تجهيزات بيمارستاني در قبل و حين ايام نوروز گفت: در اين پايشها تجهيزات بيمارستاني اصلاح شدند و در ايام نوروز تمامي بخشها از جمله ICU-CCU و دياليز فعال بودند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران، در بخش ديگري از سخنانش، به ويزيت 134 هزار و 601 بيمار در اورژانس بيمارستانهاي تحت پوشش اين دانشگاه از 28 اسفند 92 تا 15 فروردين 93 اشاره و تصريح كرد:  از اين تعداد 8 هزار و 865بيمار بستري شدند.
دكتر برزگرنژاد ادامه دامه داد: در اين مدت يكهزار و 408 بيمار تصادفي پذيرش شد و  يكهزار و 707 عمل جراحي غير سزارين و 476 سزارين به ثبت رسيد.
 وي، با اشاره به همكاري و مشاركت 42 بيمارستان در سطح استان مازندران طي ايام نوروز اظهارداشت: در مجموع 209 هزار و 218 بيمار در اورژانس اين بيمارستانها ويزيت و 13 هزار و 750نفر بستري شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران، از فوت 29 بيمار تصادفي در مراكز درماني  استان خبر داد و گفت:  در اين مدت 4هزار بيمار بستري شده تحت عمل جراحي اورژانسي قرار گرفتند و يكهزار و 709 زايمان نيز انجام شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal