حوزه ریاست
۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/03/11 تعداد بازدید: 5
جشن دانش آموختگی 600 نفر از دانش آموختگان در مجتمع پیامبر اعظم(ص)
جشن دانش آموختگی 600 نفر از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

جشن دانش آموختگی 600 نفر از دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

در این جشن دکتر فرهنگ بابامحمودی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه زمینه ساز تحصیل علم و رشد دانشجویان است .

دکتر بابامحمودی افزود : آموختن باید به همراه عمل باشد وراه سعادتمند شدن در دو گام آموختن و عمل کردن است به همین منظور در قرآن همیشه ایمان با عمل همراه شده است .

وی با بیان این مطلب که آموزش تنها از طریق دانشگاه میسر نمیشود افزود : با برقراری ارتباط در هر زمان ومکان می توان از تجربه دیگران استفاده کرد .

دکتر بابامحمودی با اشاره به اینکه بسیاری از دانشها و اطلاعات در نظر ما ناشناخته است افزود : رسیدن به قرب الهی هدف نهایی ماست واگر راه سعادت را طی کنیم به مهر و جمال خداوند می رسیم و اگر راه شقاوت را طی کنیم به قهر خداوند می رسیم .

در ادامه این مراسم صغری خانی رییس دانشکده پرستاری و مامایی ساری گفت: دانش آموختگی نقطه شروع تحصیل در مقاطع بالاتر و فرصتی مناسب برای ارتقا می باشد .

وی با اشاره به ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و لزوم الگوگرفتن از این امام معصوم افزود : زندگی حضرت زهرا (س) بخصوص در حجاب ، عفاف ،ساده زیستی و دوری از تجمل گرایی باید الگوی همه مومنان و مسلمانان باشد .

در پایان این مراسم پس از قرائت دسته جمعی سوگند نامه، از 600 تن از دانش آموختگان رشته های پرستاری ، مامایی ، علوم آزمایشگاهی ، مدارک پزشکی ، اطاق عمل ، فوریتهای پزشکی و هوشبری تجلیل شد .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal