حوزه ریاست
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن
br ENGLISH
تاریخ: 1393/02/03 تعداد بازدید : 35
به مناسبت هفته ملي سلامت صورت گرفت:
رئيس شبكه بهداشت و درمان نكا گفت: به مناسبت هفته ملي سلامت و لزوم توجه به ارايه آموزشهاي بهداشتي در بخش خودمراقبتي به يكصدنفر از مردم اين شهرستان مشاوره رايگان با موضوع تغذيه ارايه شد.
ارايه مشاوره رايگان تغذيه به يكصد نفر از مردم شهرستان نكا

رئيس شبكه بهداشت و درمان نكا  گفت: به مناسبت هفته ملي سلامت و لزوم توجه به ارايه آموزشهاي بهداشتي در بخش خودمراقبتي به يكصدنفر از مردم اين شهرستان مشاوره رايگان با موضوع تغذيه ارايه شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر اسماعيل محموديان از برپايي ايستگاه سلامت در شهرستان نكا خبر داد و گفت: در ايستگاه ها خدماتي همچون اندازه گيري فشارخون، قند خون و مشاوره تغذيه اي به صورت رايگان ارايه مي شود.
وي با بيان اينكه در دومين روز از هفته ملي سلامت بيش از يكصدهزار نفر از مردم نكا از اين خدمات بهره مند شدند، اظهارداشت: مراسم نقالي با موضوع پيامهاي سلامتي مرتبط با هفته سلانت نيز با حضور يكصد دانش آموز در مدرسه ابتدايي شهيد بهرام منصوري برگزار شد.
رئيس شبكه بهداشت و درمان نكا، از پياده روي كاركنان زن ادارات شهرستان  همرا با مسابقه طناب كشي با هدف ترويج فرهنگ ورزش همگاني در دومين روز از هفته سلامت خبر داد و تصريح كرد: در اين برنامه 60 نفر از بانوان شاغل در ادارات حضور داشتند.
دكتر حبيب اله برادران مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان گلوگاه نيز در سخناني، از ارسال 8هزار پيام كوتاه با موضوعات سلامت خبر داد و گفت: پياده روي 120 نفر از زنان شاغل در ادارات- آموزش گروهي سلامت و خودمراقبتي زنان و توزيع ليفلت هاي آموزشي از جمله برنامه هاي اجرا شده از آغاز هفته سلامت تا كنون بوده است.

به مناسبت هفته ملي سلامت صورت گرفت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal