حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/02/15 تعداد بازدید : 199
در راستاي اجراي طرح تحول نظام سلامت ،رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز بيمارستاني استان بازديد كرد
در اين بازديد كه رييس دانشگاه را معاونان درمان ، غذا و دارو و مشاور رييس دانشگاه و دبير كميته اقتصاد سلامت همراهي مي كردند از مراكز درماني برخي از شهرهاي استان بازديد شد.

در راستاي اجراي طرح تحول نظام سلامت  ،رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز بيمارستاني استان بازديد كرد

در اين بازديد كه رييس دانشگاه را معاونان درمان ، غذا و دارو و مشاور رييس دانشگاه و دبير كميته اقتصاد سلامت همراهي مي كردند از مراكز درماني برخي از شهرهاي استان بازديد شد.در همين حين جلساتي با مديران واحدهاي بيمارستاني در خصوص بررسي وضعيت و مشكلات بيمارستانها , نيازها و كمبودها وارائه راه حل هاي مناسب برگزار شد .

دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در حاشيه اين بازديدها درباره اين طرح اظهار داشت : طرح تحول نظام سلامت به منظور ارائه بهتر خدمات و ارتقا كيفيت و كسب رضايتمندي بيشتر بيماران در حال اجرا است . وي پرداخت 5 و 10 درصد از هزينه هاي بيمارستان را توسط بيماران  از مزاياي اين طرح عنوان كرد و افزود : بر هيمن اساس هيچ بيماري از سوي بيمارستان تحت مداوا براي تهيه عكس , آزمايش , دارو و... به مراكز ديگر ارجاع نشده و بيمارستان مكلف به انجام اين خدمات و تقبل هزينه هاي انجام شده مي شود . وي اظهار اميدواري كرد: با اجراي اين طرح بخشي از مشكلات درماني و هزينه هاي بيمارستاني كاهش يابد .   

 رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران اضافه كرد: طي ديروز و امروز از بيمارستانهاي بابلسر ، فريدونكنار ، محمودآباد ، نور و ساري بازديد شده و در روزهاي آتي از ساير بيمارستانها بازديد وجلسات مربوطه برگزار خواهد شد  

در راستاي اجراي طرح تحول نظام سلامت  ،رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مراكز بيمارستاني استان بازديد كرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal