حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/02/16 تعداد بازدید : 53
پيام وزير محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشكي درباره آغاز اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور
همزماني شروع فاز نخست طرح ساماندهي سلامت، با آغازين روزهاي ماه رجب را به فال نيك مي گيرم و اميدوارم اين تقارن ، نويد بخش فرا رسيدن " بهار سلامت " و ارائه خدمتي بهتر و برتر به ملت شريف ايران باشد .

 پيام وزير محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشكي درباره آغاز اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور

 

  همزماني شروع فاز نخست طرح ساماندهي سلامت، با آغازين روزهاي ماه رجب را به فال نيك مي گيرم و اميدوارم اين تقارن ، نويد بخش فرا رسيدن " بهار سلامت " و ارائه خدمتي بهتر و برتر به ملت شريف ايران باشد . حضور ارزشمند رييس جمهور محترم جناب آقاي دكتر روحاني در ستاد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در روز شروع اين طرح ملي نيز بارقه اميدي شد تا دلگرم تر از هميشه اين مسير را با تمامي فراز و نشيبهايش بپيماييم.سياستهاي ابلاغي مقام معظم رهبري هم چراغ راه مان خواهد بود تا برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه سلامت را با همياري ساير قوا به ويژه مجلس شوراي اسلامي در پناه لطف الهي ، آن چنان كه بايد به سر منزل مقصود برسانيم .

 همكاران گرامي ؛

 اينك بر همه ما لازم است با همدلي و همراهي ، تمام دانش و تجربه خويش را براي اجراي موفق اين طرح ملي به كار گيريم. بدون ترديد شيريني اين خدمت بزرگ به كام ملت شريف ايران ، در پناه مديريت جهادي ، فرهنگ سازي و تلاش خستگي ناپذير يكايك شما ياران ارجمند در سراسر كشور ، ماندگار خواهد شد. اين فرصت بي بديل را غنيمت شمرده و به پاس توفيق فراهم آمده در سال جديد ،تمامي همت و توان خويش را براي ارتقا كيفي و كمي خدمات حوزه بهداشت و درمان به كار گيريد.

از امروز بايد در تمامي مراكز درماني دولتي ، خدمتي در شأن ملت شريف ايران ارائه شود و احترام و حفظ كرامت بيماران ، سرلوحه فعاليتها قرار گيرد .

 خداي سبحان و كريم يارتان باد .

دكتر قاضي زاده هاشمي

وزير بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي

 پيام وزير محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشكي درباره آغاز اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal