حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/02/27 تعداد بازدید : 50
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پيامي ضمن تبريك فرا رسيدن 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي گفت: موفقيت و دوام سازمان‌ها ، به عملكرد روابط عمومي‌ها وابسته است.
موفقيت و دوام سازمان‌ها به عملكرد روابط عمومي‌ها وابسته است

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پيامي ضمن تبريك فرا رسيدن  27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي گفت: موفقيت و دوام سازمان‌ها ، به عملكرد روابط عمومي‌ها وابسته است.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران در متن اين پيام آمده است:
همكاران محترم روابط عمومي
با سلام و تحيات الهي
امروزه نقش روابط عمومي ها در كمك به تصميم گيري هاي مديريتي و استراتژيك يك سازمان، قابل توجه و بسيار مهم است. اهميت جايگاه روابط عمومي به عنوان ابزار مديريتي در عصر ارتباطات و در دوراني كه اطلاع‌رساني در همه عرصه‌ها پيشتاز است دوچندان شده ، به گونه اي كه موفقيت و دوام سازمان‌ها ، به عملكرد روابط عمومي‌ها وابسته است.
روابط عمومي،هنر ارزشمندي است كه اساس آن بر سرعت ، دقت و صحت استوار بوده و رسالتي فراتر از توجيه گري صرف ودفـــــــاع محض از سيستم اداري وسازماني داشته و بايد درايجاد تعامل ســـازنده ومطلوب بين سازمان ها ، رسانه ها ومردم ايفاي نقش نمايد .
ضمن تبريك روز ارتباطات و روابط عمومي -بيست و هفتم ارديبهشت ماه - از همه عزيزان و همكاران روابط عمومي كه در تنوير افكار عمومي و اعتماد سازي، صادقانه فعاليت مي نمايند تشكر و قدرداني مي كنم و اميد دارم تا انشاءاله  با ارتقا توانمندي ها ، تقويت ارتباطات سازماني و اطلاع رساني ، عضو موثري در تحول نظام سلامت و رضايت خاطر مردم باشيد.
سربلند و پيروز باشيد .
دكتر قاسم جان بابايي
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal