حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/03/04 تعداد بازدید : 40
مدير كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي استان مازندران
سردار عبداله ملكي مدير كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي استان مازندران در مراسم گراميداشت سالروز آزادسازي خرمشهر با بيان اين مطلب در جمع كاركنان در نمازخانه دانشگاه علوم پزشكي مازندران اظهار داشت : جانبازان ستاره مقاومت و حماسه سازي بوده و براي تكريم و گرامي داشت شأن آنان بايد در حضور آنان متواضع باشيم .
سردار عبداله ملكي مدير كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي استان مازندران در مراسم گراميداشت سالروز آزادسازي خرمشهر با بيان اين مطلب در جمع كاركنان در نمازخانه دانشگاه علوم پزشكي مازندران اظهار داشت : جانبازان ستاره مقاومت و حماسه سازي بوده و براي تكريم و گرامي داشت  شأنآنان بايد در حضور آنان متواضع باشيم .
وي ايمان به خدا ، وحدت ، اطاعت از ولي فقيه و صبوري مردم را چهار عامل موفقيت در پيروزي و آزادي خرمشهر عنوان كرد و افزود : به بركت خون شهدا و حماسه هاي جانبازان و ايثارگران در حال حاضر امنيتي در كشوربه وجود آمده  كه بايد قدر آن را بدانيم.
سردار عبداله ملكي با اشاره به جانفشاني 372 شهيد ،ايثارگري 549 جانباز و 5400 رزمنده از كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در دوران دفاع مقدس گفت: بهترين نقشهاي دفاع مقدس مربوط به پزشكان و پرستاران مي باشد.
مديركل حفظ آثار و نشر ارزشها خواستار كمك و همكاري در ثبت و ضبط وقايع و اقدامات مربوط به جنگ شد تا فداكاريها ، دلاوريها و حماسه هاي مردان و زنان دفاع مقدس مستند شده و در تاريخ يادگار بماند.
 مدير كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي استان مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal