حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/03/31 تعداد بازدید : 51
در كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان مازندران صورت گرفت:
استاندار مازندران با اشاره به اجراي برنامه تحول نظام سلامت از 15 ارديبهشت ماه در سراسر كشور، از اجراي مطلوب اين برنامه در مازندران قدرداني كرد.
قدرداني استاندار مازندران از اجراي طرح تحول نظام سلامت در استان
 
استاندار مازندران با اشاره به اجراي برنامه تحول نظام سلامت از 15 ارديبهشت ماه در سراسر كشور، از اجراي مطلوب اين برنامه در مازندران قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر ربيع فلاح جلودار، در كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان، افزود: با اجراي اين برنامه سردرگمي مردم در حوزه سلامت كاهش يافت.
وي، ضمن تقدير از دانشگاه هاي علوم پزشكي مازندران و بابل در اجراي اين برنامه همزمان با سراسر كشور در در استان مازندران، تصريح كرد: اين طرح در استان به نحو خوبي در حال اجراست.
فلاح، خواستار اطلاع رساني جامع در خصوص اجراي برنامه تحول نظام سلامت در سطح شهرها شد و افزود:  طرح تحول سلامت طرحي مبتني بر درمان به ويژه ساماندهي امور درماني مردم در بيمارستان ها است.
استاندار در بخش ديگري از سخنانش، با اشاره به روند كند احداث كشتارگاه صنعتي دام در غرب استان گفت: طي 12 سال اخير هيچ اقدام موثري در خصوص كشتارگاه صنعتي غرب صورت نگرفته است.
فلاح ، بر تسريع در  تعيين تكليف اين كشتارگاه تاكيد وتصريح كرد:  با تشكيل كارگروهي مركب از ادارات كل دفتر امور سياسي و انتخابات و بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي استانداري، دادستان و فرماندار شهرستان هاي مورد نظر و ادارت كل دامپزشكي و حفاظت محيط زيست استان، اقدام جدي در اين خصوص صورت گيرد.
وي، با اشاره به اينكه محصول برنج  از نظر سم و ساير مواد قابل قبول است، اظهارداشت: برنجهاي وارداتي بايد داراي شناسه از مبدا باشند و كارگاه هاي بسته بندي نيز شناسنامه برنج را بر روي بسته ها لحاظ كنند.
استاندار مازندران، ادامه داد: شناسنامه دار شدن برنجها ، امكان تقلب و مخلوط كردن برنج مرغوب با ساير برنجها را كاهش مي دهد.
وي، در بخش ديگري از سخنانش، با اشاره به شرايط مناسب آب و هواي مازندران در پرورش قارچ خوراكي گفت:  اين محصول داراي منبع غني غذايي است كه مي تواند در سبد غذايي خانوارها جاي گيرد.
فلاح، ادامه داد: قارچ در بهبود غذاي جامعه موثر است.

در كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان مازندران صورت گرفت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal