حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/02/18 تعداد بازدید : 84
همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران سلامت در خرداد ماه سال جاری برگزار میشود
به منظور ترویج فرهنگ احسان و انفاق و قدردانی از خیرین ،همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران سلامت در خرداد ماه سال جاری در ساری برگزار میشود . مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود : در این همایش ما میزبان خیرین برجسته استانی و کشوری بوده و از رهنمودها ، پیشنهادات و نظرات این عزیزان و همچنین مدیران و مسئولین کشور و استان بهره مند می شویم.

همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران سلامت در خرداد ماه  سال جاری برگزار میشود

دکتر فرزاد گوهردهی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان مازندران با اشاره به روند افزایشی کمکهای مردمی و تمایل و رغبت هم استانیهای گرامی جهت رفع مشکلات موجود در سیستم بهداشت ودرمان اظهار داشت:به منظور ترویج فرهنگ احسان و انفاق و قدردانی از  خیرین ،همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران سلامت در خرداد ماه سال جاری در ساری برگزار میشود . مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود : در این همایش ما میزبان خیرین برجسته استانی و کشوری بوده و از رهنمودها ، پیشنهادات و نظرات این عزیزان و همچنین مدیران و مسئولین کشور و استان  بهره مند می شویم.

وی از افتتاح دفتر مجمع خیرین سلامت استان در ساختمان شهریار 3 ساری خبر داد و افزود : دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حمایتها و کمکهای مادی و معنوی بسیاری از همشهریان و هموطنان عزیز مصمم است تا مشکلات و کاستی های موجود در عرصه بهداشت ، درمان و آموزش پزشکان را مرتفع نماید و جهت حصول به این امر ، درسطح استان نیاز سنجی شده تا درصورت اعلام آمادگی هموطنان گرامی درامر مشارکت و حمایتهای مالی ، الویتهای بهداشت و درمان استان در دست اقدام قرار گیرد.

دکتر فرزاد گوهردهی اظهار داشت با توجه به استقبال هم استانیها و هموطنان عزیز و به منظورتسهیل در پرداخت وجوه اهدایی ، علاوه بر شماره حساب 55 صندوق حضرت محمد رسوال اله (ص) ساری ،شماره حساب0107499163002 سیبا متعلق به مجمع خیرین سلامت استان مازندران در تمامی شعب بانک ملی آماده دریافت کمکهای مردمی میباشد.

وی اضافه کرد : با  تشکیل مجمع خیرین سلامت استان در سال جاری  شاهد مشارکت و کمک مردم دراهدا زمین ، احداث و یا توسعه پروژه های بزرگ و مهمی چون مرکز پیوند مغز استخوان و پیوند کلیه ، مرکز طبی کودکان سرطانی ساری ، پایگاههای اورژانس ومراکز درمانی و بهداشتی در سطح استان هستیم.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان مازندران در ادامه سخنانش گفت بهداشت و درمان استان تا پایان بهمن ماه سال گذشته موفق به جلب مشارکت مردمی به ارزش  213 میلیارد ریال شده که از این مبلغ  158 میلیارد ریال صرف اجرا، احداث ، تکمیل و تجهیز پروژه های بهداشتی و درمانی شده وخیرین گرامی بالغ بر 55 میلیارد ریال نیزبرای اجرا و تکمیل سایرپروژه ها تعهد مبنی بر مشارکت و کمکهای مالی دادند.

وی ازافتتاح پایگاه اورژانس 115 وفاییان  درساری در فروردین ماه امسال به عنوان جدیدترین پروژه تکمیلی خیرین خبرداد و افزود اهدا زمین و هزینه احداث ساختمان و تجهیز این پایگاه به ارزش 5 میلیارد ریال از سوی آقای موسی وفائیان انجام و با تحویل به دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مردم عزیز خدمت رسانی میکند .

 

همایش تجلیل از خیرین و نیکوکاران سلامت در خرداد ماه  سال جاری برگزار میشود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal