حوزه ریاست
۱۳۹۵ يکشنبه ۲ آبان
br ENGLISH
تاریخ: 1393/05/16 تعداد بازدید : 52
پيام روز خبرنگار
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران فرا رسيدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به تمامي فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني تبريك گفت.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران فرا رسيدن 17 مرداد، روز خبرنگار  را به تمامي  فعالان عرصه خبر  و اطلاع رساني تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، در متن پيام تبريك دكتر قاسم جان بابايي آمده است:  
خبرنگاران ايران اسلامي با تلاش‌ وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزي از تعهد، تخصص، امانت‌داري و سلامت كاري را به نمايش گذاشته‌اند و با وجود تمامي مشكلات در اجراي رسالت سنگين اطلاع‌رساني همچنان استوار و ثابت قدم در مسير پيشبرد منزلت رسانه‌اي خود گام برمي‌دارند. 
 خبرنگاران با نگاه تيزبينانه به مشكلات، نقدسازنده و به دور از حب و بغض شخصي نقش اساسي در توسعه و ارتقاي سلامت جامعه ايفا مي كنند.
چشم و گوش مسئولين و جامعه ، خبرنگاران  هستند و لازم است با تذكر نقاط ضعف و ارايه راهكارهاي آن ، ما را در مسير ارتقاي سلامت و توسعه روزافزون بهداشت درمان و آموزش پزشكي ياري دهند.
17 مرداد، روز حق گويي حق جويي و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان انديشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رساني كشور تبريك مي گويم و سلامت قلم و توفيق روزافزون ادامه تلاش‌هاي رسانه‌اي را از درگاه ايزد منان خواستارم.
پيام روز خبرنگار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ساری ، میدان امام (ره) سه راه جویبار ، ابتدای بزرگراه ولی عصر (عج) ، دانشگاه علوم پزشکی مازندران | Copyright © 2015 Mazums.ac.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal