حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/05/19 تعداد بازدید : 289
به منظور حمايت از مردم بي دفاع غزه و همزمان با سراسر كشور:
به منظور حمايت از مردم بي دفاع غزه، تجمع بزرگ جامعه پزشكي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور اساتيد وكاركنان دانشگاه و دانشكده هاي تابع، همزمان با سراسر كشور بعد از نماز ظهر و عصر در ساري برگزار شد.
به منظور حمايت از مردم بي دفاع غزه، تجمع بزرگ جامعه پزشكي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور اساتيد وكاركنان دانشگاه و دانشكده هاي تابع، همزمان با سراسر كشور  بعد از نماز ظهر و عصر در  ساري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رئيس دانشگاه در اين تجمع، به مظلوميت مردم غزه و فلسطين اشاره كرد و گفت:  ر اساس آمار رسمي وزارت بهداشت غزه، در حملات رژيم صهيونيست به غزه بيش از 1900نفر از فلسطينيها كه بيشتر آنها كودكان و زنان و افراد سالخورده  بودند، شهيد و نزديك بر 10 هزار نفر مجروح شدند.
دكتر قاسم جان بابايي، وجود ارزشمند امام راحل، انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري را نعمت عظيمي براي مردم ايران دانست و افزود: بايد از اينكه در كشور بزرگ و عزيز ايران اسلامي زندگي مي كنيم خداوند را شاكر باشيم.
وي، ادامه داد: امام راحل با اعتماد كامل انقلاب اسلامي را به نسلهاي بعد سپرد لذا مشغله هاي روزمره ما را از اصالت خود دور نمي سازد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با تاكيد بر اينكه مردم ايران در حفظ عزت وشرافت خود، امام حسين(ع) را الگوي خود قرار داده اند، افزود: با تمام وجود از مردم فلسطين و غزه حمايت مي كنيم.
قائم مقام رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در سخناني،  گفت: افرادي كه با مشاهده اين ظلمها سكوت مي كنند در جهل و ستم خود غرق شده اند.
دكتر فرهنگ بابا محمودي، با بيان اينكه دشمنان اسلام موحدين و مسلمين را مورد هجوم خود قرار دادند، اظهارداشت: سازمانهاي امنيت، حقوق بشر و ملل كه دم از بشر دوستي مي زنند چرا در برابر حملات ظالمانه و صهيونيستها سكوت كرده اند؟
وي، با بيان اينكه 99 درصد مردم غزه مسلمان و يك درصد آنها مسيحي هستند، گفت: راه هاي هوايي، زميني و دريايي اين منطقه بسته ،خانه ها ويران شد و كودكان و زنان به راحتي كشته مي شوند.
دكتر بابامحمودي، ادامه داد: مردم ايران همواره مدافع ظلومان عالم است و از مردم غزه حمايت مي كند.
گفتني است در اين تجمع دانشگاهيان با مشتهاي گره كرده و سر دادن شعارهايي همچون" آزادي فلسطين شعار مسلمين است، حمايت از فلسطين حمايت از امام است، اسرائيل اسطوره فساد است، اسلام با صهيونيست هميشه در جهاد است، با لطف حق اسلام پاينده است راه  امام و شهدا زنده است، مرگ بر اسراييل، مرگ بر امريكا" حمايت خود را از مردم فلسطين و غزه اعلام كردند.
در پايان نيز قطعنامه تجمع سراسري اعتراضي جامعه پزشكي و سلامت استان مازندران قرائت و حاضرين با سر دادن شعار الله اكبر خامنه اي رهبر، هر يك از بندهاي اين قطعنامه را تاييد كردند.

به منظور حمايت از مردم بي دفاع غزه و همزمان با سراسر كشور:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal