حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/05/29 تعداد بازدید : 148
با حضور برخي از نمايندگان كشورهاي عضو اكو :
بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال با حضور برخي از نمايندگان كشورهاي عضو اكو، مسئولان كشوري، استاني و شهري در شهرستان آمل افتتاح شد و فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرد.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال با حضور برخي از نمايندگان كشورهاي عضو اكو، مسئولان كشوري، استاني و شهري در شهرستان آمل افتتاح شد و فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، اين مراسم كه در حاشيه نخستين كنفرانس گردشگري سلامت برگزار شد برخي از نمايندگان 9 كشور عضو اكو، مسئولان كشوري و استاني از بخش‌هاي مختلف اين مركز درماني تخصصي و فوق‌تخصصي كشور بازديد كردند.
اين بيمارستان 150 تختخوابي است و با فعاليت پايلوت كشوري امر توريست درماني را در اختيار دارد.
امكانات بيمارستان فوق تخصصي شمال تمام الكترونيك بوده و از بيمارستان‌هاي مجهز كشورمان محسوب مي‌شود كه با تجهيزات پيشرفته مطابق با استانداردهاي بين‌المللي با هدف جذب توريسم درماني، اشتغال‌زايي و وجود مركز پيشرفته تصويربرداري آماده بهره‌برداري شده است.
بخش‌هاي مختلف اين بيمارستان با طراحي از كشور آلمان بوده و بخش مراقبت‌هاي ويژه آن به صورت كاملا مجهز و بهره از سيستم سانترال مونيتورينگ فضايي را ايجاد كرده كه همراهان بيماران مي‌توانند به راحتي از حال بيماران خود مطلع شده و در مقابل پزشكان نيز حتي مي‌توانند از مطب و منزل خود وضعيت عمومي و تخصصي بيماران خود را كنترل كنند.
اين بيمارستان داراي درمانگاهي با هشت بخش تخصصي اورژانس، دو اتاق عمل سرپايي، تخت بستري و راديولوژي ديجيتال بوده و داراي بخش‌هاي زايمان، زنان، اطفال و نوزادان، جراحي قلب باز، اتاق‌هاي عمل زنان، اتاق عمل جنرال، ICU، NICU، انژوگرافي و CCU است.
بخش بستري زنان، داخلي، مردان و كودكان و سالن همايش نيز از ديگر امكانات اين بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال كشور است.
در بخش تصويربرداري بيمارستان شمال نيز MRI با 5/1 تسلا با مگنت فيلم‌برداري فراهم بوده و راديولوژي ديجيتال، ماموگرافي ديجيتال، سونوگرافي ديجيتال، پانوركس و سفالورژي از ديگر امكانات آن براي ارايه به بيماران است.

با حضور برخي از نمايندگان كشورهاي عضو اكو :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal