حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1393/05/29 تعداد بازدید : 20
استاندار مازندران در آيين افتتاح بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال كشور:
استاندار مازندران در آيين افتتاح بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال كشور در آمل، با بيان اينكه طرح تحول سلامت كه حدود پنج ماه از عمر آن مي‌گذرد يك تحول اساسي در بين مردم به ويژه اقشار متوسط و كم‌درآمد ايجاد كرده است، گفت: در اين طرح هزينه درمان در بيمارستان‌هاي دولتي به شدت كاهش يافته است.
طرح تحول سلامت، تحول اساسي در هزينه هاي درماني ايجاد كرده است

استاندار مازندران در آيين افتتاح بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال كشور  در آمل، با بيان اينكه طرح تحول سلامت كه حدود پنج ماه از عمر آن مي‌گذرد يك تحول اساسي در بين مردم به ويژه اقشار متوسط و كم‌درآمد ايجاد كرده است، گفت: در اين طرح هزينه درمان در بيمارستان‌هاي دولتي به شدت كاهش يافته است.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر ربيع فلاح جلودار، با تاكيد اينكه دولت در مدت يك سال از فعاليت خود در طرح‌هاي انقلابي و جامعي در زمينه سلامت را اجرايي كرده است، تصريح كرد:  با ايجاد مديريت بسيار مطلوب و خدمات بهتر سهم پرداختي بيماران به كمتر از 7.5 درصد رسيده است تا هيچ بيماري در كشورمان به دليل مشكلات مالي درمانش به اختلال نيافتد.
وي، با ابراز اينكه در مدت زمان اندك كنفرانس گردشگري سلامت و نمايشگاه تخصصي آن تنها توانستيم حداقل ظرفيت‌هاي ملي و منطقه‌اي مازندران را ارايه دهيم،  افزود: اعضاي كشورهاي اكوتوانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي استان را از نزديك مشاهده كردند.
استاندار مازندران، ادامه داد:  بايد پيوند موجود بين كشورهاي اكو استحكام يابد.
وي با اشاره به پوشش خبري مطلوب كنفرانس بين‌المللي گردشگري سلامت در سطح ملي و بين‌المللي بيان داشت: جمهوري اسلامي ايران توجه ويژه‌اي به مبحث سلامت افراد جامعه دارد و اين امر در دولت با جديت بيشتري به چشم مي‌آيد.

استاندار مازندران در آيين افتتاح بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي شمال كشور:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal