حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/06/03 تعداد بازدید : 77
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پاسخ مطلب مندرج در يكي از سايت هاي استاني در خصوص درمان مسموميت با قرص برنج به روش طب سنتي و عدم همكاري بيمارستان امام رضا (ع) آمل گفت: پزشكان موظفند طبق پروتكل‌هاي درماني وزارت بهداشت، استانداردهاي پايه دوره آموزش پزشكي و منابع علمي معتبر موجود، اقدام به درمان بيماران نمايند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي مازندران در پاسخ مطلب مندرج در يكي از سايت هاي استاني در خصوص درمان مسموميت با قرص برنج به روش طب سنتي و عدم همكاري بيمارستان امام رضا (ع) آمل گفت:  پزشكان موظفند طبق پروتكل‌هاي درماني وزارت بهداشت، استانداردهاي پايه دوره آموزش پزشكي و  منابع علمي معتبر موجود، اقدام به درمان بيماران نمايند.
به گزارش روابط عمومي پزشكي مازندران، دكتر محمد آزادبخت ضمن اعلام خبر بالا، افزود: در روند درمان بيماران، ضروري است پزشك در اسرع وقت بر بالين بيمار حاضر شود و پس از انجام اقدامات اوليه درماني و ثابت شدن وضعيت باليني بيمار نسبت به بستري بيمار و يا اعزام بيمار به مركز مجهزتر اقدام نمايد.
وي ادامه داد: پزشكان موظفند طبق پروتكل‌هاي درماني وزارت بهداشت، استانداردهاي پايه دوره آموزش پزشكي و هم‌چنين منابع علمي معتبر موجود، اقدام به درمان بيماران نمايند.
معاون غذا  ودارو دانشگاه علوم پزشكي مازندران، تصريح كرد: در صورت وجود راهكارهاي درماني پيشنهادي موثر ديگر اعم از طب سنتي و غيره، هماهنگي لازم با معاونت‌ها و انجمن‌هاي علمي مرتبط صورت پذيرد تا در صورت كارآمدي روش درماني، ضمن تاييد انجمن هاي علمي مرتبط، در فرايند درمان بيماران به كار گرفته شود.
دكتر آرادبخت با اشاره به انتقاد برخي از سايتها در خصوص عدم همكاري رئيس بيمارستان امام رضا(ع) آمل، بيان داشت: با توجه به موارد پيشگفت و توضيحات اعلام شده در گزارش، اقدام رئيس محترم بيمارستان برابر ضوابط و دستورالعملهاي موجود بوده است.
وي خاطرنشان كرد: اين حوزه از هرگونه نوآوري و پيشنهاد علمي - فني موثر كه در راستاي رسيدن به استانداردهاي نوين دانش و خدمات بهينه دارو درماني باشد استقبال و پيشنهاد مي نمايد كه پزشك محترم اعلام شده در گزارش مستندات علمي مربوطه را براي بررسي و تأييد به مراكز علمي و اجرايي معتبر تحويل تا اقدام گردد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal