حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/06/04 تعداد بازدید : 1159
با حضور رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
در آيين گراميداشت روز كارمند، 33 كارمند نمونه ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران معرفي شدند.

كارمندان نمونه دانشگاه معرفي شدند

در آيين گراميداشت روز كارمند، 33 كارمند نمونه ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رئيس دانشگاه در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت و كارمند گفت:  هفته دولت يادآور رشادت ها و ايثارگري هاي فرزندان پاك طينت اين مرز و بوم ، شهيدان رجايي و باهنر است .
دكتر قاسم جان بابايي، منابع انساني را از مهمترين اركان توسعه كشورها دانست و افزود: منابع انساني از سرمايه هاي هر كشور به حساب مي آيد كه به كارگيري آنها با توجه به استعداد و مهارت هايشان موجب پيشرفت كاري خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه در كشورهاي پيشرفته از نيروي انساني به درستي و به جا استفاده مي شود گفت:  رمز پيروزي و پيشرفت آنها در همين مساله خلاصه مي شود.
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه كارنامه دولت هاي جمهوري اسلامي ايران، مملو از يادگارهاي ارزشمندي از تلاش‏ و فداكاري‏ نيروهاي خدوم است، ادامه داد: ارج نهادن به خدمات و قدرداني از اين نيروهاي مخلص، تكليف و وظيفه ما است.
دكتر جان بابايي،با اشاره به مشكلات و سختيهاي كار در واحدهاي تابعه همچون خانه بهداشت و بيمارستانها ، كاركنان حوزه سلامت را خط مقدم ارائه خدمت به مردم عنوان كرد و خواهان همكاري و مشاركت بيشتر كاركنان براي ارائه خدمات مطلوب و افزايش رضايت مردم شد .
دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در سخناني، به بيان عملكرد دانشگاه در اين حوزه پرداخت.
گفتني است در پايان اين مراسم  از 33 كارمند نمونه ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي مازندران تقدير به عمل آمد.

با حضور رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal