حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/06/08 تعداد بازدید : 9
آغاز به كار كارگاه مديريت سلامت درحوادث و بلايا در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
رئيس مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي مازندران از برگزاري كارگاه مديريت سلامت درحوادث وبلايا بمدت دو روز در اين دانشگاه خبر داد و گفت: اين كارگاه از صبح امروز آغاز به كار نمود و تا فردا 9 شهريور ادامه دارد.
رئيس مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي مازندران از برگزاري كارگاه مديريت سلامت درحوادث وبلايا بمدت دو روز در اين دانشگاه خبر داد و گفت: اين كارگاه از صبح امروز آغاز به كار نمود و  تا فردا 9 شهريور ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر فرهاد مصدري، با اعلام خبر بالا افزود: دراين كارگاه علاوه بر معاونين و مديران ستادي و شهرستاني ، ‌‌مديران كل ادارات عضوكارگروه بهداشت ودرمان درحوادث نيز شركت دارند .
وي، تبيين حوادث و بلايا و وضعيت ايران و استان در زمينه حوادث و بلايا و ميزان آسيب پذيري استان وپتانسيلهاي موجود را از اهداف برگزاري اين كارگاه دانست .
گفتني است در اولين روز از برگزاري اين كارگاه، دكتر حميدرضا خانكه معاون تخصصي اداره كل مديريت بحران و پدافند با اشاره به سطح آمادگي ملي پائين در مقابله بابلايا واصول پيشگيري به تشريح راهكارهاي موجود به شكل كارگاهي پرداخت.

آغاز به كار كارگاه مديريت سلامت درحوادث و بلايا در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal