حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/06/09 تعداد بازدید : 32
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا كه در ستاد مركزي دانشگاه برگزار شد، با بيان اينكه در زمان وقوع بحران، چالشها نمود مي يابند، افزود: با آمادگي هاي لازم در مواقع بحران مي توان آسيبها را كاهش داد.
آمادگي لازم قبل از وقوع بحران، خسارتها را كاهش مي دهد

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا كه در ستاد مركزي دانشگاه برگزار شد، با بيان اينكه در زمان وقوع بحران، چالشها نمود مي يابند،  افزود: با آمادگي هاي لازم در مواقع بحران مي توان آسيبها را كاهش داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر قاسم جان بابايي، اظهار داشت: در دنياي كنوني توجه به پدافند غيرعامل يكي از نكات مهم و حياتي است.
وي، به بحران برف كه در بهمن ماه سال گذشته در مازندران رخ داد، اشاره و تصريح كرد: بحران برف بخشهاي مختلف استان را درگير كرده بود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ، ادامه داد: با سرمايه گذاري از پيش انجام شده در برخي از امور مي توان مانع بروز خسارتهاي فراوان در زمانهاي بحراني شد.
گفتني است اولين كارگاه اصول مديريت سلامت در حوادث و بلايا از ديروز در دانشگاه علوم پزشكي مازندران آغاز به كار نمود و امروز با حضور معاون استاندار مازندران و معاون تخصصي بحران و پدافند  به كارخود پايان داد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal