حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/03/04 تعداد بازدید : 15
زنان شاغل الگوی خوبیها در ادارات باشند
در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته زن و ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور رابطین امور بانوان سطح استان برگزار شد ...

در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته زن و ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور رابطین امور بانوان سطح استان برگزار شد ، دکتر سیمین بابائی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان با تبریک و تهنیت این مناسبت فرخنده و آرزوی موفقیت برای تمام بانوان شاغل دانشگاه از برگزاری کلاسهای آموزشی در راستای سلامت نظام خانواده و محیط کار در سال جاری خبر داد .

وی گفت: با توجه  به توانائیهای زنان در ایجاد آرامش و صمیمیت و الگو بودن آنان در محیط کار ،
بدگویی ها ، سوء ظن و خودخواهی را خصیصه ای غیرشرعی و عرفی و مخالف با فطرت انسان بیان کرد و افزود : این خصایص آفت روح و فکر و جان آدمهاست و ما باید برای دست یافتن به یک زندگی بهتر، کسب رضایت و شادمانی دیگران، بخشش ، دگرخواهی ، خوش اخلاقی و خوش رویی را تمرین کرده و به دیگران نیز امید و انگیزه بدهیم .
در ادامه محمود رضا هاشم ورزی روانشناس ، به ارائه مباحث علمی و عملی برقراری ارتباط اجتماعی با دیگران پرداخت و گفت : یک فرایند ارتباط ساده مستلزم شنونده خوب در درجه اول و سپس گوینده است ، اما هدف از برقراری ارتباط درک متقابل است که تنها به واسطه شناخت طرفین از یکدیگر محقق می شود .
وی ، سرزنش ، انتقاد ، نصیحت و توصیه به دیگران را از موانع ارتباط با دیگران برشمرد و افزود : این رفتارها به دلیل اینکه نوعی اصرار بر تغییر و اصلاح مطابق با خواسته های ما به شمار می رود برای اطرافیان قابل پذیرش نبوده و باعث تیرگی روابط می شود در عین حال که توصیه می شود از اعمال و رفتارهای خوب دیگران ، احساس شعف و رضایت خود را ابراز کرده چرا که باعث حس خوب در دو سوی جریان ارتباط می شود .
در ادامه این کارگاه آموزشی بانوان حاضر سوالات خود را مطرح کردند .
زنان شاغل الگوی خوبیها در ادارات باشند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal