حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/07/06 تعداد بازدید : 81
به مناسبت گراميداشت روز جهاني قلب:
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با تاكيد بر اهميت افزايش آگاهي جامعه در زمينه پيشگيري وكنترل عوامل خطر بيماري هاي قلبي و عروقي، گفت: به مناسبت 7 مهر ماه، گراميداشت روز جهاني قلب، اين معاونت با مشاركت اداره كل آموزش و پرورش در نظر دارد در تمامي مدارس مقطع ابتدايي نمايشگاهي با عنوان « سالم زيستن با قلبي سالم» و در مقاطع راهنمايي با عنوان « محله عاري از دخانيات » برگزار نمايد.

نمايشگاه هاي بهداشتي در مدارس مازندران برگزار مي شود
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، با تاكيد بر اهميت افزايش آگاهي جامعه در زمينه پيشگيري وكنترل عوامل خطر بيماري هاي قلبي و عروقي، گفت: به مناسبت  7 مهر ماه، گراميداشت روز جهاني قلب، اين معاونت با مشاركت اداره كل آموزش و پرورش در نظر دارد در تمامي مدارس مقطع ابتدايي نمايشگاهي با عنوان « سالم زيستن با قلبي سالم» و در مقاطع راهنمايي با عنوان « محله عاري از دخانيات » برگزار نمايد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر محسن اعرابي در خصوص چگونگي برگزاري نمايشگاه  تصريح كرد:  در نمايشگاه هاي «سالم زيستن با قلبي سالم»، والدين و مربيان به همراه دانش آموزان با عوامل خطر بيماري هاي قلبي عروقي و راههاي پيشگيري و كنترل آن آشنا خواهند شد و در نمايشگاه «محله عاري از دخانيات» دانش آموزان مقاطع راهنمايي در جريان يك داستان، به عوارض و پيامد هاي نامطلوب استعمال دخانيات پي خواهند برد .
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، شعار امسال روز جهاني قلب را «انتخاب هاي دوستدار سلامت قلب» دانست و اظهار داشت: اين شعار اشاره به انتخاب هاي بهداشتي در زندگي، كار، گذران فراغت و همچنين تشويق به يك حركت و بسيج همگاني جهت ترويج زندگي سالم با محوريت سلامت قلب دارد.
دكتر اعرابي، ادامه داد: بايد با ايجاد محيط هاي دوستدار قلب و عروق در خانه، محل كار و نيز جامعه بهترين فرصت ها و گزينه ها را جهت اتخاذ سبك زندگي سالم ارائه نماييم.
گفتني است  مراسم نمادين افتتاحيه اولين روز نمايشگاه در روز 7 مهرماه،  در يكي از مدارس شهرستان هاي استان با حضور مسئولين شهرستاني شبكه هاي بهداشت و درمان و آموزش و پرورش برگزار خواهد شد .

به مناسبت گراميداشت روز جهاني قلب:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal