حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/07/10 تعداد بازدید : 71
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم آغاز به كار چهل و سومين كنگره علمي ميان دوره اي جامعه جراحان ايران شاخه مازندران با اشاره به اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور گفت: تمامي بسته هاي حمايتي در حوزه درمان در اين طرح براي رضايتمندي بيماران پيش بيني شده است.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم آغاز به كار چهل  و سومين كنگره علمي ميان دوره اي جامعه جراحان ايران شاخه مازندران با اشاره به اجراي طرح تحول نظام سلامت در كشور گفت: تمامي بسته هاي حمايتي در حوزه درمان در اين طرح براي رضايتمندي بيماران پيش بيني شده است.
دكتر قاسم جان بابايي، كاهش پرداخت هزينه هاي درمان از جيب مردم و افزايش رضايتمندي بيماران از خدمات ارايه شده را مهمترين اهداف اجراي طرح تحول نظام سلامت دانست و افزود: در اين طرح ملزومات بيمار توسط بيمارستانهاي دولتي تامين مي شود.
وي، با بيان اينكه در اين طرح بيماران بستري شده در بيمارستانهاي دولتي تنها 10 درصد از مجموع هزينه هاي درمان را پرداخت مي كنند، اظهارداشت:  بحث هتلينگ  و امكانات رفاهي بيماران نيز در حال اجراست.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، ادامه داد: اين طرح  تغييرات مهمي در حوزه درمان ايجاد نموده است.
دكتر جان بابايي، با اشاره به تعامل و همكاري دوطرفه وزارت بهداشت و رفاه در اجراي اين طرح گفت: با ايجاد تغييرات در ارزش نسبي خدمات ، ارايه خدمات درماني به بيماران ارتقا يافت.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal