حوزه ریاست
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/03/24 تعداد بازدید: 1
جلسه رییس دانشگاه با خیرین احداث بخش سرطان کودکان و پیوندمغزاستخوان
بخش سرطان کودکان و پیوند مغز استخوان در بیمارستان بوعلی سینا ساری توسط خیرین احداث میشود .

بخش سرطان کودکان و پیوند مغز استخوان در بیمارستان بوعلی سینا ساری توسط خیرین احداث میشود . اولین جلسه مشترک دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با خیرین احداث بخش سرطان کودکان و پیوند مغز استخوان بیمارستان بوعلی سینا ساری برگزار شد . در این جلسه دکتر محمد مهدی ناصحی با قدردانی و تشکر از کار خداپسندانه ، معنوی و انسانی خیرین گفت : با استقبال از مشارکت و همکاری خیرین در احداث این مرکز آماده همکاری و همراهی با خیرین بوده و دست آنها را می فشاریم تا در جهت رفع مشکلات درمانی کودکان سرطانی گامهای بهتربرداریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به کمبود اعتبار در بخش بهداشت و درمان افزود : در عرصه سلامت برای ایجاد بستر لازم جهت درمان بیماران نیازمند حضور خیرین هستیم .

وی گفت کودکان سرطانی در مازندران به توجه ویژه خیرین و مسئولین استان نیاز دارند چون از حد اقل امکانات برخوردارند .

دکتر ناصحی با اشاره به اهمیت ساخت بخش سرطان کودکان افزود :این پروژه مطابق با استاندارد و بر اساس نیاز و تیپ بیمارستانی طراحی و احداث شده و با همین دیدگاه تجهیز خواهد شد .

وی افزود: چون اینگونه بیماران دچار ضعف ایمنی هستند تا زمان احداث مرکز سرطان کودکان فضای جداگانه ای بصورت موقت احداث تا از عفونت و بیماریهای دیگربیماران دور باشند .

در ادامه دکتر مهدی رضایی فرح آبادی رییس شورای شهر ساری و عضو خیرین این پروژه گفت : ما همکاریهای لازم را برای صدور مجوز جهت احداث این مرکز نموده و در احداث آن نیز سالانه کمک نقدی خواهیم کرد .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal