حوزه ریاست
۱۳۹۸ شنبه ۲۵ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1390/03/18 تعداد بازدید: 1654
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران : در مسير خدمت به مردم نبايد كوتاهي كرد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي توجه به مسايل ديني و به‌ويژه نماز را از روش‌هاي موثر در آرامش روح و موفقيت دانست و گفت

مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي توجه به مسايل ديني و به‌ويژه نماز را از روش‌هاي موثر در آرامش روح و موفقيت  دانست و گفت: در هر مسئوليتي كه قرار گرفته‌ايد خدمتگذار مردم باشيد.

حجت‌الاسلام مستقيمان خطاب به دانش‌آموختگان با اشاره به اينكه براي رسيدن به قله‌هاي بلندتر در علوم پزشكي بايد همت مضاعف داشته باشيد، بيان داشت: در مسير خدمت به مردم نبايد كوتاهي كرد.
وي با اعلام اينكه جوانان و دانشجويان در دوران دفاع مقدس با حضور منسجم و اداره جنگ به وظيفه خود عمل كردند، خاطرنشان كرد: بعد از هشت سال جنگ نابرابر كه در يك طرف ملت ايران و در آن سوي ديگر تمام كشورهاي زياده‌خواه و استكباري قرار داشتند، دشمن شكست خورد.
اين مسئول فرهنگي بيان داشت: اما اين جنگ هنوز ادامه دارد و بايد دانشگاهيان و دانشجويان براي استقلال كشور و پاسداري از خون شهدا در ميادين علمي حضوري غيرتمندانه داشته باشند.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اينكه مهارت‌هاي زندگي را كه مصداق‌هاي مختلفي دارد بايد بياموزيم، افزود: صداقت داشتن و ادب در زندگي را سرلوحه كارهاي خود قرار دهيم.
/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal