حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/08/15 تعداد بازدید : 120
نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي:
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران :سيدرمضان شجاعي با اشاره به تمهيدات وزارت بهداشت در رفع هزينه درماني بيماران افزود: ما نيز ضمن تقدير از كارهاي ارزشمند وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي تلاش مي كنيم منشاء خدمات اثر بخش در حوزه بهداشت و درمان باشيم.
نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي،در آيين كلنگ زني مركز بهداشتي درماني ذغالچال ساري ضمن قدرداني از رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، گفت: در اين استان اقدامات خوبي در حوزه سلامت انجام شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران :سيدرمضان شجاعي  با اشاره به تمهيدات وزارت بهداشت در رفع هزينه درماني بيماران افزود: ما نيز ضمن تقدير از وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي تلاش مي كنيم منشاء خدمات اثر بخش در حوزه بهداشت و درمان باشيم.
نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي  بيان داشت: تصويب و اجرا نمودن طرح تحول نظام سلامت هديه دولت به مردم است.
 در ادامه اين مراسم محمد دامادي،نماينده مردم ساري و مياندرود نيز با اشاره به اجراي طرح تحول نظام سلامت از ارديبهشت ماه امسال در كشور، افزود: در اين طرح بيماران بستري در بيمارستانهاي دولتي 10 درصد هزينه هاي درماني را پرداخت مي كنند.
وي،تصريح كرد: مسائل درماني از مسائل مهم كشور است به همين دليل طرح تحول نظام سلامت با حمايت دولت و مجلس اجرايي شد.
نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي، به اجراي طرح پزشك خانواده در مازندران اشاره و تصريح كرد: به دليل اجراي طرح پزشك خانواده در اين استان، هزينه هاي درماني بيماران با فرم ارجاع  به 5 درصد كاهش يافته است.
وي، با اشاره به جديت رئيس و مجموعه دانشگاه علوم پزشكي ماندران در ارتقا سلامت، اظهار داشت: خيران نيز در اين زمينه قوت قلبي براي  مسئولان هستند.
دامادي، از پيگيري احداث بيمارستان 1000 تخت خوابي در ساري خبر داد.

نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal