حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/09/15 تعداد بازدید : 131
تبريك روز دانشجو
روز دانشجو ( 16آذر ) نماد روح استكبارستيزي دانشجويان ايراني در طول تاريخ دانشگاهي كشور است

پيام رياست محترم دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

 

دانشجويان سفيران دانش هستند و دانش منشاء قدرت؛ داشتن روحيه جستجو و تحقيق، تفكر انتقادي و نوشتاري برمبناي اصلاح و همچنين تفكر قبل از گفتار، لازمه فعاليتهاي علمي دانشجويان است.

دانشجويان اين مرز و بوم با دانايي و توانايي شان صحنه هاي بي بديلي خلق كرده اند، كه يكي از اين صحنه ها و روزها روز دانشجو است ؛كه روز رستاخيز انديشه‏ هاست؛ روز علم ‏دوستي و حقيقت‏ پرستي، روز طلوع انديشه‏ هاي نو، روز انسان‏هاي فرهيخته و بالنده .

روز دانشجو ( 16آذر ) نماد روح استكبارستيزي دانشجويان ايراني در طول تاريخ دانشگاهي كشور است و دانشگاهيان در جريان مبارزه انقلاب اسلامي و پيروزي نهضت امام خميني(ره) و استمرار اين جنبش ظلم ستيز و حق طلب همواره حضور تعيين كننده داشته‌اند.

موفقيت‌هاي مكرر دانشجويان ايران اسلامي در عرصه‌هاي علمي و پژوهشي كه سهم مهمي در پيشرفت‌هاي علمي و فناوري كشور داشته‌اند و همزمان با آن بصيرت، آگاهي و واكنش آنان نسبت به رويدادهاي داخلي و بين المللي، بسيار ارزنده و قابل تحسين است.

دانشجويان امروز به تبعيت از رهنمودهاي مقام معظم رهبري با كسب بصيرت سياسي چشم به فتح قله‌هاي علوم دوخته‌اند تا فردايي بهتر را براي امت اسلامي و انسانيت رقم بزنند و دشمنان را همان‌گونه كه در جنگ سخت به شكست كشاندند در جنگ نرم نيز نااميد و سرخورده كنند.

سالروز 16 آذر ماه كه يادآور رشادتهاي دانشجويان انديشه مداري است كه در گذر زمان فرياد ضد استكباري ملت ايران را به گوش جهانيان رسانده اند را به همه اساتيد و دانشجويان گرامي و جامعه دانشگاهي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم. اميدوارم شما دانشجويان عزيز، ضمن الگو پذيري از شهداي دانشجو و آشنايي با تاريخ پر افتخار ايران اسلامي نسبت به انقلاب و آرمانهاي مقدس آن، متعهد و وفادار باشيد. از خداوند سبحان براي شما دانشجويان عزيز ،عزت، سربلندي و سلامتي را خواستارم.

دكتر قاسم جان بابائي

رييس دانشگاه و قائم مقام وزير

تبريك روز دانشجو
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal