حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/09/16 تعداد بازدید : 196
به مناسبت روز دانشجو
در اين ديدار ربيع فلاح استاندار مازندران ضمن بازديد از دانشكده دندانپزشكي ساري، با دانشجويان ديدار كرد.

به مناسبت روز دانشجو

استاندار و رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با دانشجويان ديدار كردند  

در اين ديدار ربيع فلاح استاندار مازندران ضمن بازديد از دانشكده دندانپزشكي ساري، با دانشجويان ديدار كرد. وي با تشكر از اجراي بهينه طرح تحول نظام سلامت در استان مازندران  اظهار داشت : اين طرح ، بروز يك انقلاب در خدمات سلامت بوده ، به گونه اي كه رضايت مردم را ارتقا داده است .

 استاندار مازندران با اشاره به جايگزيني كارت الكترونيكي به  جاي دفترچه بيماران بستري در مراكز درماني افزود : وضعيت بهداشت و درمان استان مازندران مطلوب است و مشكل اصلي استان موضوع آب و پسماندهاست كه نيازمند توجه ويژه است .

همچنين دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ديدار با دانشجويان ، با آنان گفت و گو كرد و در خصوص ارائه خدمات سلامت به صورت متوازن و متناسب در استان صحبت كرد .

 رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران افزود: به منظور افزايش انگيزه پزشكان در مناطق دور افتاده روستايي، دريافتي آنان به ميزان مناسب افزايش يافته تا با حضور به موقع و ارائه خدمات مناسب ، رضايت هموطنان روستايي جلب شود .

دكتر جان بابايي در باره شروع طرح پايلوت ارائه خدمات بستري در بيمارستان فاطمه زهرا (س) ساري با ارائه كارت ملي نيز توضيحاتي داد.

دانشجويان نيز در اين ديدار از شرايط جديدي كه در دانشكده دندانپزشكي فراهم شده ابراز رضايت كرده و خواستار ارتقا كيفيت آموزشي و رفاهي دانشكده شدند.

به مناسبت روز دانشجو
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal