حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/09/17 تعداد بازدید : 273
در روز 16 آذر
در اين مراسم دكتر حق شناس معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ضمن خيرمقدم به دانشجويان و گراميداشت ياد همه شهداي دانشجو، اين روز را به دانشجويان تبريك گفت.

در روز  16 آذر

مراسم گراميداشت روز دانشجو روز يكشنبه مصادف با 16 آذر در تالار مصباح مجتمع پيامبر اعظم(ص) برگزار شد

در اين مراسم دكتر حق شناس معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ضمن خيرمقدم به دانشجويان ،وقايع 16 آذر 1332 در دانشكده فني دانشگاه تهران را در اعتراض به دخالتهاي امريكا و انگليس در امور ايران و سفر معاون رئيس جمهوري امريكا به تهران كه منجر به شهادت 3 تن از دانشجويان شد راعلت نام گذاري اين روز عنوان كرد وضمن گراميداشت ياد همه شهداي دانشجو، اين روز را به دانشجويان تبريك گفت.

در ادامه دكتر فرهنگ بابامحمودي عضو هيات علمي دانشگاه نيز به  نقش موثر و حضور پررنگ دانشگاهيان در اتفاقات 16 آذر 1332، دفاع مقدس و پيشرفتهاي علمي انقلاب اسلامي اشاره كرد.

در ادامه از سوي تشكل هاي دانشجويي دانشگاه از جمله بسيج دانشجويي، انجمن اسلامي دانشجويان و شوراي مركزي كانون هاي دانشجويي، بيانه هايي به مناسبت روز دانشجو قرائت شد.

در اين مراسم همچنين از دانشجويان المپيادي دانشگاه تقدير و تشكر شد و سپس ميزگردي با حضور رئيس ، مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و معاونين دانشگاه تشكيل شد. در اين نشست دانشجويان انتقادات ، پيشنهادات و دغدغه هاي خود را مطرح و از سوي رئيس دانشگاه و هيات رئيسه به اين سوالات پاسخ داده شد و دستور پيگيري از سوي رئيس دانشگاه براي مشكلات جاري دانشجويان صادر شد.
در روز  16 آذر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal