حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/10/10 تعداد بازدید : 316
رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري
با تشكيل اين كميته ، عملكرد كاركنان و مجموعه شاغل در اين بيمارستان مورد ارزيابي و نظارت قرار گرفته و در تصميم گيري مدنظر قرار مي گيرد.

رئيس مركزآموزشي درماني امام خميني (ره) ساري از تشكيل كميته پايش و نظارت در اين مركز  در آينده نزديك خبر داد و گفت: با تشكيل اين كميته ، عملكرد كاركنان و مجموعه شاغل در اين بيمارستان مورد ارزيابي و نظارت قرار گرفته و در تصميم گيري مدنظر قرار مي گيرد.

دكتر ميثاق شفيع زاد ، با بيان اينكه بيمارستان امام خميني (ره) ساري يكي از بزرگترين مراكز درماني دولتي در شمال كشور است، افزود: تصميم سازي صحيح قبل ازاقدام يكي از اركانهاي مديريت استراتژيك بوده و بر همين اساس تلاش مي كنيم برنامه هاي خود را بر اساس استانداردهاي حاكميت باليني و اعتبار بخشي طراحي كرده و خدماتي كه ارايه مي دهيم در شان مردم استان باشد.

رئيس بيمارستان امام(ره) ساري، با اشاره به فراواني بار مراجعه بيماران، حضور 150 عضو هيات علمي و بيش از 850 پرسنل در اين مركز ادامه داد: اداره اين مجموعه عظيم نياز به مديريت استراتژيك دارد و با تقويت فرايند آموزشي در اين بيمارستان ،به سمت بهسازي و توزيع مناسب نيروي انساني پيش خواهيم رفت.

دكتر شفيع زاد در بخش ديگري از سخنانش كيفيت خدمات ، مديريت ورود و خروج بيمار و سرعت خدمات ارايه شده در بخش اورژانس را يكي از برنامه هاي خود عنوان و تصريح كرد: با استقرار متخصصان طب اورژانس در اين بيمارستان،  خدمات بخش اورژانس ارتقا يافته است.

رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal