حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/07 تعداد بازدید : 733
در محكوميت توهين به حضرت محمد (ص)
پس از اهانت بي شرمانه نشريه فرانسوي به پيامبر مهر و رحمت كه قلب تمامي آزاد‌انديشان جهان را جريحه دار كرد صبح امروز كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در محوطه ستاد مركزي دانشگاه تجمع و حركت توهين آميز نشريه فرانسوي را محكوم كردند.

پس از اهانت بي شرمانه نشريه فرانسوي به پيامبر مهر و رحمت كه قلب تمامي آزاد‌انديشان جهان را جريحه دار كرد صبح امروز كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در محوطه ستاد مركزي دانشگاه تجمع و حركت توهين آميز نشريه فرانسوي را محكوم كردند.

اين تجمع با حضورمسئولان دانشگاه و جمع كثيري از اعضاي هيات علمي ، مديران ، كاركنان ،  پزشكان  واعضاي بسيج جامعه پزشكي و سلامت  برپاشد و معترضين ضمن سردادن شعارهايي در محكوم كردن اين اهانت و اظهار ارادت به پيامبر گرامي اسلام بيانيه اي به شرح ذيل قرائت كردند .

بسمه تعالي

من عاشق محمد هستم

اهانت به ساحت قدسي پيامبر اسلام كه خداوند متعال او را صاحب خلق عظيم دانسته و او را بهانۀ خلقت ناميده ، قطعا اهانت به قرآن است

«يُرِيدُونَ أَن يُطْفُِئواْ نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ يَأْبىَ اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ كَرِهَ الْكَفِرُونَ»

آنها مي­خواند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند ولي خدا جز اين نميخواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند . سوره توبه آيه 32

من عاشق محمد هستم هم او كه آغوشش معناي همه مهرباني هاي عالم بود،هم او كه مهر را بر پهنۀ بي جان زمين گسترانيد،او كه نان را مي بوسيد و مي خورد و آب را آئينه مي كرد و مي نوشيد .

من عاشق محمد هستم ،عاشق انساني كه عاشق همه بود ،مهربان من مي دانم قلبت از اين همه جهل مالامال از درد است و باز هم مي بخشي اي نبي كريم و اي پيام آور مهرباني ها ؛ و اما بار ديگر زبون مايگان و فرومايگان با توسل به سخيف ترين و شنيع ترين روش،مقدس ترين و نوراني ترين چهره در بين مقدسات عالم يعني پيامبر گرامي اسلام (ص)را هدف قرار داده و اين فاجعۀ هتك حرمت بي شرمانه نشريه فكاهي فرانسوي به ساحت مقدس نبي مكرم اسلام را رقم زدند كه دل تمامي مسلمانان را در سراسر جهان به درد آورد و خروش رحمت و رافت محمد مصطفي (ص) را به منصه ي ظهور گذاشت. اهانت به ساحت قدسي پيامبر اسلام كه خداوند متعال او را صاحب خلق عظيم دانسته و او را بهانۀ خلقت ناميده و بارها و بارها نام مبارك او را در كلامش آورده قطعا اهانت به قرآن است و در نتيجه اهانت به شعور يك و نيم ميليارد مسلمان و ميلياردها انسان آزاده ديگري كه در طول تاريخ اين انسان كامل را بخاطر نيكي ها و محبت ها و مهرباني هايش ستوده اند .

به اين وسيله خشم و نفرت و انزجار خود را از اين حركت بي شرمانه به ساحت قدسي حضرت ولي عصر ( عج) و نايب ايشان مقام عظماي ولايت اعلام مي داريم و ايمان داريم آتش خشم مسلمين هر روز بر افروخته تر خواهد شد و در نهايت پايه هاي كاخ مستكبران روسياه را در خود خواهد سوزاند چرا كه چراغ پر فروغ هدايت نبوي كه با رسالت الهي و مويدات و شاهد مبشر ابدي هدايت بشر است با فوت كردن( دميدن) چند بازيچه خفاش صفت كه غرق در تاريكي و جهل خود هستند خاموش نخواهد شد بلكه بر اساس وعده هاي الهي هر روز پر فروغ تر خواهد شد.

كانون هاي بسيج جامعه پزشكي و سلامت مجتمع دانشگاهي پيامبر اعظم (ص)  و ستاد مركزي دانشگاه علوم پزشكي وخدمات بهداشتي درماني مازندران، ضمن ابراز تأسف و اندوه مضاعف از اين هتاكي و محكوم نمودن سكوت مدعيان آزادي بيان، در مقابل اين اقدام نشريه هتاك فرانسوي و حاميان غربي و صهيونيسم آن، اعلام مي‌دارد كه هيچ گاه در برابر توهين به مقدس ترين مقدسات خود ساكت و بي تفاوت نيست و در مسير بر ملا كردن اهداف شوم دشمن از تحركات اخير مي‌كوشد.

درود بي حد و احصاء خدا و فرشتگان و همه ذرات عالم بر انسان كامل ، حضرت خاتم (ص)
در محكوميت  توهين به  حضرت محمد (ص)
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal