حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/13 تعداد بازدید : 272
در نشست با خبرنگاران رسانه هاي گروهي
دهها پروژه بزرگ بهداشتي و درماني اجرا شده از سوي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيش از يكهزار ميليارد ريال هزينه همزمان با دهه فجر امسال مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

دهها پروژه بزرگ بهداشتي و درماني از سوي دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيش از يكهزار ميليارد ريال هزينه همزمان با دهه فجر امسال مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

دكتر جان بابايي رييس دانشگاه در نشست با خبرنگاران رسانه هاي گروهي با ارائه گزارشي از پروژه هاي دهه فجر اظهار داشت: اورژانس قلب  بيمارستان فاطمه زهرا (س) ساري در 3 طبقه و 70 تخت ويژه با صرف 10 ميليارد تومان در بخش عمراني و نصب تجهيزات آماده شده است.

وي ازاحداث و تجهيز اورژانس سوختگي بيمارستان زارع ساري با دو و نيم ميليارد تومان خبر داد و گفت : كلنيك دندانپزشكي باغبان ساري نيز ،با دو و نيم ميليارد تومان هزينه احداث و تجهيز شده وبراي احداث ساختمان دانشكده دندانپزشكي ساري يك ميليارد تومان هزينه شده و نياز به سه ميليارد تومان ديگر داريم.
دكتر جان بابايي از احداث مركز بهداشتي درماني شبانه روزي سورك با يك و نيم ميليارد تومان هزينه ساخت توسط خير آقاي آشوري و يك ونيم ميليارد  تومان هزينه تجهيزات از سوي دانشگاه خبر داد و افزود : علاوه بر اين همسو با اجراي طرح جشن بزرگ خانه هاي بهداشت در كشور ، ساخت ، تجهيز و راه اندازي 150 خانه بهداشت در مازندران در دست اجراست كه تاكنون 130 خانه بهداشت تكميل شده و ازاين حيث در كشور پيشتاز هستيم .

رييس دانشگاه اضافه كرد: بيمارستان امام خميني آمل با 217 تخت ازمهم ترين پروژه هاي آماده افتتاح دانشگاه علوم پزشكي مازندران است كه براي ساخت و تجهيز آن بيش از 40 ميليارد تومان هزينه شده است.
وي با اشاره به ساخت ، تجهيز و راه اندازي 3 دستگاه سي تي اسكن در بيمارستان هاي بوعلي سيناي ساري ، امام خميني ره ساري و  رازي قائمشهراظهار داشت: كلنيك  ام اس بيمارستان بوعلي سينا ساري با توجه به وجود 2 هزار بيمار ام اس ، در دهه فجر راه اندازي مي شود.

دكتر جان بابايي با ذكر اين نكته كه براي پروژه هاي اجرا شده در مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري شامل تكميل و تجهيز ريكاوري و پايون ، توسعه و تجهيز بخش داخلي و توسعه و تجهيز بخش آي سي يو حدود سه ميليارد و 500 ميليون تومان هزينه شده است گفت :سي تي اسكن بيمارستان امام خميني (ره) نوربا 32 ميليارد ريال احداث و تجهيز شده است.

رييس دانشگاه خاطر نشان كرد: در شهرستان چالوس ساختمان مركز پيام غرب استان مازندران در دهه فجر راه اندازي مي شود.

دراين نشست مطبوعاتي كه با حضور نمايندگان رسانه هاي گروهي استان در تالار قلم دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد دكتر سلطان تويه مسئول روابط عمومي دانشگاه با اظهار به اينكه مردم داراي حق كسب اطلاعات و دانستن واقعيتهاي جامعه هستند گفت: دستيابي مردم به حق آگاهي  نسبت به وظايفي كه به عهده سازمانهاست از اهميت بالايي برخوردار است و توجه رسانه ها به اين موضوع به مردم كمك مي كند.

دكتر سلطان تويه ضمن مهم برشمردن وظيفه رسانه ها در عقلايي ساختن افكار عمومي و گرايش جامعه به خردورزي ، انديشه نقاد و منطقي ، بر حضور خبرنگاران متخصص در حوزه سلامت تاكيد كرد و افزود : همكاري مطلوب سازمانها با رسانه ها در راستاي اطلاع رساني صحيح و كامل با هدف افزايش آگاهي عمومي ، انعكاس واقعي رخدادها و اخبار و انتقال انتظارات مردم به مسئولين همراه با رعايت اصول اخلاقي و شرافت حرفه اي از اصول ايده آل در اين حرفه است .

وي همچنين برگزاري نشستهاي مطبوعاتي مستمر با رسانه ها را از برنامه هاي كاري خويش عنوان كرد.

در نشست با خبرنگاران رسانه هاي گروهي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal