حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/13 تعداد بازدید : 323
حجه الاسلام مستقيمان مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
حجه الاسلام موسي مستقيمان مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم گراميداشت ايام الله دهه فجر كه در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد با اشاره به اينكه قبل از انقلاب اسلامي ايران ، خفقان در جامعه حكم فرما بوده و

حجه الاسلام موسي مستقيمان مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم گراميداشت ايام الله دهه فجر كه در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد با اشاره به اينكه قبل از انقلاب  اسلامي ايران ، خفقان در جامعه حكم فرما بوده و حتي براي خواندن كتاب بايد مخفيانه كتاب مي گرفتيم افزود :خدا را شكر كه حق آمد و باطل رفت چرا كه باطل رفتني است .

حجه الاسلام مستقيمان با اشاره به توهين نشريه فرانسوي به ساحت مقدس پيامبر اكرم(ص) گفت : تا جان در بدن داريم نخواهيم گذاشت تا دشمنان رسول الله به اهداف پليد خود دست يابند و تا آخرين قطره خون خود از پيامبر خدا و اشرف مخلوقات دفاع مي كنيم .

در ادامه اين مراسم حجه الاسلام يوسف پور رييس سازمان تبليغات استان مازندران با اشاره به اينكه دنياي استكبار سعي بر جدايي دين از سياست در كشور هاي اسلامي دارد افزود : به اعتقاد ما دين با فطرت اصلي انسان سرو كار دارد و بر اساس جايگاه ويژه اي كه دارد سياست بر اساس دين  عمل مي كند .

وي افزود : انقلاب اسلامي ايران  طي 37 سال با تكيه بر ولايت و فرهنگ ناب محمدي و دين اسلام و همراهي مردم با قدرت و عزت به كار خود ادامه مي دهد .

حجه الاسلام يوسف پور تصريح كرد : هيچ قدرت و سلاحي در مقابل مردم و ولايت توان مقابله ندارد و اين گونه مراسم  و بزرگداشتها موجب انتقال افكار عمومي به نسلهاي بعدي مي شود.

حجه الاسلام مستقيمان مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal