حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/19 تعداد بازدید : 250
با حضور معاون خدمات بيمه سلامت كشور
به منظور دستيابي به نتايج مثبت و كامل در برنامه پزشك خانواده شهري لازم است تا كارگروههاي مرتبط تشكيل شده و هم راستا با آن اقدامات لازم انجام شود .

دكتر كبير معاون خدمات بيمه سلامت كشور در اين جلسه  با اشاره به اهميت برنامه پزشك خانواده شهري اظهار داشت :به منظور دستيابي به نتايج مثبت و كامل در برنامه پزشك خانواده شهري  لازم است تا كارگروههاي مرتبط تشكيل شده و هم راستا با آن اقدامات لازم انجام شود .

دكتر كبير در ادامه سخنانش گفت :  برنامه پزشك خانواده شهري جهت تداوم  به صورت مطلوب و موثر نيازمند ايجاد و فعاليت 6 كارگروه در قالب كارگروههاي منابع با محوريت معاونت منابع توسعه ،كارگروه نظام اطلاعات و پرونده الكتريكي سلامت ، كارگروه پژوهش هاي كاربردي با محوريت پزشك خانواده ، كارگروه ساختار سطح اول نظام ارجاع  با محورين معاونت بهداشتي و ساختار سطح دو و سه با محوريت معاونت درمان وكارگروه مشاركت اجتماعي ، ارتقا آگاهي سلامت جامعه و همكاري بين بخشي است.

همچنين دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران اظهار داشت : در اين دانشگاه  از سال گذشته  كارگروهها و كميته هاي لازم براي برنامه پزشك خانواده شهري مشخص شده و از اين پس اتاق فكر ويژه طرح پزشك ارجاع شهري  در قالب كارگروهها و كميته هاي تعريف شده تشكيل و اجرايي مي شود .

دكتر كبير معاون خدمات بيمه سلامت كشور در اين جلسه با اشاره به اهميت برنامه پزشك خانواده شهري اظهار داشت :به منظور دستيابي به نتايج مثبت و كامل در برنامه پزشك خانواده شهري لازم است تا كارگروههاي مرتبط تشكيل شده و هم راستا با آن اقدامات لازم انجام شود .

دكتر كبير در ادامه سخنانش گفت : برنامه پزشك خانواده شهري جهت تداوم به صورت مطلوب و موثر نيازمند ايجاد و فعاليت 6 كارگروه در قالب كارگروههاي منابع با محوريت معاونت منابع توسعه ،كارگروه نظام اطلاعات و پرونده الكتريكي سلامت ، كارگروه پژوهش هاي كاربردي با محوريت پزشك خانواده ، كارگروه ساختار سطح اول نظام ارجاع  با محورين معاونت بهداشتي و ساختار سطح دو و سه با محوريت معاونت درمان وكارگروه مشاركت اجتماعي ، ارتقا آگاهي سلامت جامعه و همكاري بين بخشي است.

همچنين دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران اظهار داشت : در اين دانشگاه از سال گذشته كارگروهها و كميته هاي لازم براي برنامه پزشك خانواده شهري مشخص شده و از اين پس اتاق فكر ويژه طرح پزشك ارجاع شهري در قالب كارگروهها و كميته هاي تعريف شده تشكيل و اجرايي مي شود .

با حضور معاون خدمات بيمه سلامت كشور
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal