حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/20 تعداد بازدید : 202
مدير كل اوقاف مازندران در بازديد از مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري
حجه الاسلام عليزاده مدير كل اوقاف و امور خيريه مازندران در بازديد از مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري كه در جمع خبرنگاران و با حضور قائم مقام رييس دانشگاه در امور مشاركتهاي مردمي انجام شد با اشاره به اينكه حوزه سلامت از تاكيدات مقام معظم رهبري و اولويت دولت تدبير و اميد بوده و خدمات بسيار مهمي نيز در اين حوزه انجام شده

حجه الاسلام عليزاده مدير كل اوقاف و امور خيريه مازندران در بازديد از مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري كه در جمع خبرنگاران و با حضور قائم مقام رييس دانشگاه در امور مشاركتهاي مردمي انجام شد با اشاره به اينكه حوزه  سلامت از تاكيدات مقام معظم رهبري و اولويت دولت تدبير و اميد بوده و خدمات بسيار مهمي نيز در اين حوزه انجام شده افزود : اداره كل اوقاف و امور خيريه مازندرن نيز در راستاي ترويج خدمات سلامت با دانشگاه علوم پزشكي مازندران همكاري و تفاهم بسيار خوبي دارد .

حجه الاسلام عليزاده با اشاره به اينكه تعداد موقوفات در حوزه سلامت بيشتر مي شود افزود : اوراق وقفي  پروژه هاي سلامت يكي از راه هاي نهادينه كردن وقف در كشور است براي مركز  درماني در حال ساخت سرطان كودكان توسط دانشگاه علوم پزشكي مازندران پيشنهاد شده است كه در حال برنامه ريزي و آماده سازي مقدمات اين كار براي توزيع اوراق مشاركت هستيم .

 مدير كل اوقاف مازندران تصريح كرد : كارگروهي با حضور نماينده مقام معظم رهبري در مازندران ،استاندار و مسئولين استاني  در اين ارتباط تشكيل شده و بصورت جدي در حوزه سلامت اقدام خواهد شد .

وي تصريح كرد : مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري موقوفات قابل توجهي دارد و ام ار اي مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري نيز از موقوفات مورد اشاره خريداري شده است و بنا به نياز اين مركز و اعتبارات موقوفه هاي مربوطه نسبت به خريد يا عمليات عمراني ديگر اقدام خواهد شد .

در ادامه اين بازديد دكتر فرهنگ بابا محمودي قائم مقام رييس دانشگاه در امور مشاركتهاي مردمي و خيرين سلامت با ذكر اين نكته كه دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ارتباط با تجهيزات پزشكي و اماكن بهداشتي درماني و آموزشي آماده دريافت مساعدت خيرين است ، از خيريني كه آمادگي همكاري و مساعدت در حوزه سلامت دارند و يا خواستار وقف در زمان حيات خود هستند در خواست كرد تا به امورخيرين دانشگاه علوم پزشكي مازندران مراجعه كنند .

دكتر بابا محمودي گفت : مراكز تحقيق سرطان ، تشخيص سرطان و در مان و جراحي سرطان در حوزه بالغين و اطفال از اولويت هاي اين دانشگاه است .

در اين بازديد دكتر ميثاق شفيع زاد رييس مركز آموزشي درماني امام (ره) ساري با اشاره به اينكه بر اساس معارف ديني هر فردي كار خيري انجام دهد  نسبت به آثار آن تا هر زمان كه بماند در نزد خداي متعال اجرو منزلت دارد افزود : بيمارستان امام خميني ساري با توجه به ميزان مراجعه كنندگان و توسعه تجهيزاتي و عمراني نياز جدي به كمك خيرين در زمينه  تجهيز بخش نرم افزاري دستگاه ام آر اي دارد .

رييس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري گفت: دستگاه ام آر آي كه با همكاري اداره  اوقاف استان خريداري شده هم اكنون نياز به تكميل بخش نرم افزاري دارد .

مدير كل اوقاف مازندران در بازديد از مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal