حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/21 تعداد بازدید : 327
در نهمين روز از دهه فجر سال 93
با حضور رييس دانشگاه علوم پزشكي ، نماينده مردم شريف ساري و مسئولين دانشگاه علوم پزشكي مازندران و مسئولين شهرستان ساري، كلنگ احداث پايگاه جاده اي فرح آباد ساري در زميني به مساحت 300 متر به زمين زده شد.

با حضور رييس دانشگاه علوم پزشكي ، نماينده مردم شريف ساري و مسئولين دانشگاه علوم پزشكي مازندران و مسئولين شهرستان ساري، كلنگ احداث پايگاه جاده اي فرح آباد ساري در زميني به مساحت 300 متر به زمين زده شد.

دكتر قاسم جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران با اشاره به اينكه اين زمين توسط فردي خير به آقاي شجاع اهدا شده است افزود : ساخت اين مركز را نيز همين خير به عهده گرفته است .

رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مازندران افزود : اين مركز با زير بناي 90 متر  مربع در دو طبقه ساخته مي شود.

دكتر جان بابايي افزود: آمبولانس اين مركز از هم اكنون خريداري شده و براي تجهيز اين مركز نيز 200 ميليون اعتبار نياز است .

دكتر جان بابايي گفت : مهمترين مشكلات ما در حوزه درمان، مربوط به اورژانسهاي بيمارستاني و پيش بيمارستاني است كه در حال رفع اين مشكلات هستيم .

در ادامه اين مراسم مهندس دامادي نماينده مردم شريف ساري و مياندورود نيز ضمن تبريك ايام الله دهه فجر و با تقدير از تلاشهاي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي ، درماني مازندران گفت : فرزند خير اين مركز ، جان خود را در حادثه ترافيكي در همين منطقه از دست داده است و پدر اين مرحوم بخاطر نجات جان ديگران دست به اين عمل خداپسندانه زده است.

وي با اشاره به اينكه حوادث ترافيكي را درك كرده ام افزود : پدرم را در صانحه ترافيكي از دست داده ام و مي دانم در اينگونه حوادث چه مصائب و سختي هايي براي اطرافيان بوجود مي آيد .

در نهمين روز از دهه فجر سال 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal