حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/26 تعداد بازدید : 391
با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
با حضور دكتر هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اورژانس مركز قلب استان مازندران افتتاح شد .

با حضور دكتر هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اورژانس مركز قلب استان مازندران افتتاح شد .

وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي و هيات همراه در اولين دقايق حضور در ساري، در بيمارستان فاطمه زهرا (س) ساري  حضور يافته و اورژانس قلب اين بيمارستان را افتتاح كرد. همچنين دكتر هاشمي وزير بهداشت ، درمان وآموزش پزشكي از ساختمان اورژانس قلب و بخش هاي مختلف اين بيمارستان بازديد و با كاركنان گفتگو كرد.

وي با اشاره به اينكه وزارت بهداشت و درمان در دهه مبارك فجر پروژه هاي بهداشتي ودرماني بسياري را در سراسر كشور مورد بهره برداري قرار داده است اظهار داشت:باعث افتخار ماست كه پروژه هاي مهم و ارزشمندي كه خدمات مطلوبي به مردم عزيز بدهد در استان مازندران افتتاح و راه اندازي مي شود .

 وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي اضافه كرد: امشب اورژانس قلب بيمارستان فاطمه زهرا (س) ، كلنيك دندانپزشكي و اورژانس سوختگي بيمارستان زارع ساري نيز افتتاح مي شود.

دكتر هاشمي با ذكر اين نكته كه امروز 12 داروي جديد وارد بازار شده افزود : در حال حاضر تمام سعي ما بر بهره برداري از داروهاست و البته داروهايي را رونمايي مي كنيم كه استانداردهاي علمي و پزشكي را رعايت كرده باشند.

 وزير بهداشت و درمان اظهار اميدواري كرد: طي 3 سال آينده صادرات دارويي كشور به 500 ميليون دلار برسد.

وي همچنين با اشاره به وجود پزشكان متخصصن سرطان در مازندران اذعان داشت : انشاء اله طي دو سال آينده با همكاري رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و استاندار مازندران ، مركز جامع بيماريهاي سرطان و لاعلاج راه اندازي شود .

 گفتني است بيمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مركز ريفرال قلب استان مي باشد .اورژانس قلب اين مركز درماني در سه طبقه و با هزينه اي بالغ بر 90 ميليارد ريال احداث شده وبه بيماران قلب از سراسر استان خدمات ارائه مي دهد. طبقه همكف اين پروژه به 15 تخت اورژانس و 10 تخت سي سي يو  و طبقه اول به 25 تخت پست سي سي يو مجهز شده است .همچنين در طبقه دوم 10 تخت سي سي يو اطفال و 10 تخت سي سي يو بزرگسال مستقر شده است .

با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal