حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/11/26 تعداد بازدید : 489
جشن افتتاح هزار خانه بهداشت
آيين افتتاح همزمان يك هزار خانه بهداشت در سراسر كشور با حضور وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي ، هيات همراه ، مسئولين استاني و شهري ،دقايقي پيش در يكي از روستاهاي نكا آغاز شد .

آيين افتتاح همزمان يك هزار خانه بهداشت در سراسر كشور با حضور وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي ، هيات همراه ، مسئولين استاني و شهري ،دقايقي پيش در يكي از روستاهاي نكا آغاز شد .

جشن سراسري افتتاح يك هزار خانه بهداشت  با حضور وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي در روستاي زرندين نكا در استان مازندران شروع شد .

 در ابتداي اين برنامه دكتر قاسم جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با خير مقدم به وزير بهداشت و درمان و مسئولين استان و شهرستان ، همراهي و همكاري ساير ارگانها و سازمانها را در داشتن جامعه اي سالم و آباد ضروري دانست و افزود : دانشگاه علوم پزشكي مازندران موفق شده ، طبق منويات مقام معظم رهبري و در راستاي رسالت وزارت بهداشت و درمان نزديك به 150 خانه بهداشت را در استان مازندران احداث و تكميل نمايد.

در ادامه استاندار مازندران گفت : خوشبختانه دولت تدبير و اميد با  اجراي طرح انقلابي تحول نظام سلامت در كشور ، باعث تحولات و نتايج مثبتي در ارائه خدمات سلامت به مردم شده است و مازندران در اين عرصه موفق عمل كرده است.

وي اظهار داشت: بر اساس بازديدي كه از بيمارستانهاي دولتي استان داشتم وضعيت خدمات دهي مطلوب بوده است.

جشن افتتاح هزار خانه بهداشت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal