حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1393/12/28 تعداد بازدید : 365
جهاد هنوز زنده است
در سفر به استان مازندران مشاهده كردم اورژانس قلب، اورژانس سوختگي و كلينيك ويژه دندان‌پزشكي در شهر ساري و يك‌صد و بيست خانه بهداشت در سطح استان، طي كمتر از شش ماه به بهره‌برداري رسيده است.

در سفر به استان مازندران مشاهده كردم اورژانس قلب، اورژانس سوختگي و كلينيك ويژه دندان‌پزشكي در شهر ساري و يك‌صد و بيست خانه بهداشت در سطح استان، طي كمتر از شش ماه به بهره‌برداري رسيده است. آن‌ها كه با شيوه ساخت و ساز و پيچ و خم آن در بخش دولتي آشنا هستند، خوب مي‌دانند چنين كارهايي ميسر نمي‌شود مگر با پشتوانه‌اي از فرهنگ جهادي كه با لطف خداي مهربان در وجود بسياري از مديران كشور زنده مانده است. نكته جالب اين كه چنين انسان‌هايي كه با روحيه جهادي، براي رضاي پروردگار و خدمت به مردم كار مي‌كنند، مورد احترام ملت و مسئولان شهر و استان هم هستند؛ اين را يك بار ديگر در مازندران تجربه كردم.

وقتي افتتاح هم‌زمان يك هزار خانه بهداشت انجام شد نيز احساس كردم جهاد سازندگي دوباره جان مي‌گيرد و در اين روزها كه به بهار طبيعت نزديك مي‌شويم، آن شجره طيبه دوباره جوانه مي‌زند. يقين دارم اين تفكر، اين منش و اين اخلاق، ريشه در روزهاي نخست انقلاب اسلامي دارد. روزهايي كه شايد ديگر تكرار نشوند اما همه آنها كه آن ايام را درك كرده‌اند بايد تلاش كنند، آن انديشه و رفتار همچنان زنده بماند.

جهاد هنوز زنده است
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal